APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA aicinās izglītības iestādes iesniegt savus piedāvājumus bezdarbnieku apmācībai

 
Lai profesionālās apmācības ietvaros varētu tikt īstenotas visas darba devēju pieprasīto profesiju izglītības programmas, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) jau februāra beigās izsludinās papildus iepirkumu vēl apmēram 45 dažādām izglītības programmām un aicinās izglītības iestādes iesniegt savus piedāvājumus bezdarbnieku apmācības programmās. Ar iepirkumu saistītie dokumenti būs skatāmi NVA mājas lapas www.nva.gov.lv sadaļā „Aktualitātes => Iepirkumi => B daļas iepirkumi virs 10 000 LVL” .

Kā jau NVA iepriekš informēja, Bezdarbnieku un darba meklētāju apmācībai nepieciešamo profesiju (arī sociālo un profesionālo pamatprasmju) saraksta apstiprināšanas komisija pašreiz sagatavojusi sarakstu ar 102 darba tirgū aktuālajām profesijām.

Lai atbalstītu bezdarbniekus un veicinātu viņu atgriešanos darba tirgū, NVA profesionālās apmācības, pārkvalifikācijas un kvalifikācijas paaugstināšanas ietvaros šogad jau piedāvā 54 dažādas izglītības programmas, kuras īsteno 32 izglītības iestādes visā Latvijas teritorijā.

NVA profesionālās apmācības, pārkvalifikācijas, kvalifikācijas paaugstināšanas un neformālās izglītības programmas ir ļoti pieprasītas. Daudziem bezdarbniekiem tā ir vienīgā iespēja iegūt darba tirgū vajadzīgu profesionālo kvalifikāciju, paaugstināt savu konkurētspēju un līdz ar to pretendēt uz pilnvērtīgu darbavietu. NVA rūpīgi uzrauga, lai bezdarbnieku apmācība būtu kvalitatīva, efektīva un atbilstu izvirzītajiem kritērijiem.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv