Vizualizācija, NVA logo, teksts, foto: darbs birojā

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) katru gadu sadarbībā ar darba devējiem rīko darba devēju un darba meklētāju ar invaliditāti iepazīšanās pasākumu „Atvērto durvju dienas uzņēmumos personām ar invaliditāti”.

Pasākuma mērķis:

Veicināt darba meklētāju ar invaliditāti iekļaušanos darba tirgū un mazināt stereotipus par personu ar invaliditāti nodarbināšanas iespējām.

Darba meklētāju ieguvumi:

 • Praktiska priekšstata gūšana par darba vidi, galvenajiem pienākumiem, darba organizāciju un darba iespējām izvēlētajā uzņēmumā vai iestādē;
 • Gūsiet plašāku ieskatu pieejamajās vakances un darba procesa norisē;
 • Iepazīsiet darba kolektīvu.

Tikšanās laikā ar darba devēju Jums būs iespēja noskaidrot arī citus svarīgos un ar nodarbinātību saistītos jautājumus.

Pasākuma norise:

 1. Solis
  • Līdz 2023. gada 24.martam darba meklētājs var izvēlēties NVA mājaslapas kalendārā interesējošo darba devēja piedāvājumu un pieteikties dalībai, aizpildot pieteikuma anketu NVA mājaslapā vai aizpildot pieteikumu klātienē filiālē.
 2. Solis
  • NVA pārstāvis kopā ar darba meklētājiem apmeklē uzņēmumu klātienē vai organizē attālināto tikšanos tiešsaistē. Darba meklētājiem tiek dota iespēja iepazīt uzņēmumu darba vidi un darba procesu, profesiju, kurā piedāvā darbu un uzdot interesējošos jautājumus.
  Karjeras konsultācija

  Lai sagatavotos dalībai, darba meklētājs var saņemt  klātienes vai attālināto karjeras konsultācija CV un motivācijas vēstules sagatavošanā, kā arī konsultācijai, lai sagatavotos darba intervijai

  Tikšanās ar darba devēju

  Datums 31. marts, 2023
  Laiks10.00–11.30
  Atrašanās vietaJumprava, Ceriņu iela 3, Jumpravas pag., Ogres nov.

  Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti SIA "MĀRIS & Co"

  2023.gada 31.martā no plkst. 10.00 līdz 11.30 SIA “MĀRIS & Co” aicina darba meklētājus ar invaliditāti apmeklēt darba vietu…
  Datums 31. marts, 2023
  Laiks11.00–14.00
  Atrašanās vietaĪvande, "Skolas nams", Īvandes pagasts, Kuldīgas novads

  Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti SIA "THE LUMIERE BROTHERS"

  2023.gada  31.martā no plkst. 11.00 līdz 14.00 SIA "THE LUMIERE BROTHERS" aicina darba meklētājus ar invaliditāti apmeklēt darba…

  Pasākuma vēsture:

  • 2017. gadā pirmajās atvērto durvju dienās pasākumos piedalījās 62 darba devēji un 207 dalībnieki darba meklētājiem bija iespēja iepazīt 53 profesijas dažādās darbības jomās - ražošanā, pakalpojumu jomā, informācijas tehnoloģijās, ēdināšanas jomā, grāmatvedībā un citās jomās.
  • 2018. gadā atvērto durvju dienu pasākumos piedalījās 65 darba devēji un 296 dalībnieki, pasākumu laikā dalībniekiem bija iespēja iepazīt 64 profesijas.
  • 2019. gadā atvērto durvju dienu pasākumos piedalījās 69 darba devēji un 303 dalībnieki, pasākumu laikā dalībniekiem bija iespēja iepazīt 57 profesijas.
  • 2020. gadā atvērto durvju dienu pasākumi, COVID-19 apdraudējuma dēļ noritēja tiešsaistē, tajā piedalījās 9 darba devēji, kopējais skatījumu skaits bija 4100.
  • 2021. gadā atvērto durvju dienu pasākumi, COVID-19 apdraudējuma dēļ noritēja tiešsaistē, tajā piedalījās 162 darba devēji, kopējais skatījumu skaits bija 5414.
  • 2022. gadā atvērto durvju dienu pasākumos piedalījās 42 darba devēji un 136 dalībnieki, pasākumu laikā dalībniekiem bija iespēja iepazīt 33 profesijas dažādās darbības jomās – mazumtirdzniecībā, pārtikas produktu ražošanā, tekstilizstrādājumu ražošanā un citās jomās.

  Pieredzes stāsti:

  Vizualizācija, NVA logo, teksts, foto: darbs birojā