APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Nepilnu darba laiku strādājošo apmācību nomainīs mūžizglītība nodarbinātām personām

 
Saskaņā ar 2010.gada 16.februārī Ministru kabineta sēdē nolemto, ka atbilstoši piešķirtajam finansējumam jānodrošina Eiropas sociālā fonda (ESF) līdzfinansēta pasākuma „Profesionālā apmācība bezdarba riskam pakļautām personām” mērķa grupas pieteikumu pieņemšanu un līgumsaistību uzņemšanos tādā apjomā, lai nodrošinātu pasākuma ieviešanu 2010.gadā bez pārejošām saistībām uz 2011.gadu, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) no šā gada 1.marta pārtrauc pieteikumu pieņemšanu dalībai šajā pasākumā.

Bezdarba riskam pakļautie komersantu uzņēmumu darbinieki, kas jau iesaistīti minētajā kuponu apmācībā, mācības turpinās, taču jauni pretendenti dalībai vairs netiks reģistrēti. Daļa no nepilnu darba laiku nodarbinātajiem, kas ir reģistrējušies NVA un vēl gaida iesaisti šajā apmācību pasākumā, 2010.gada finansējuma iespēju robežās apmācības uzsāks, bet pārējiem būs iespēja pieteikties dalībai jaunajā ESF līdzfinansētajā pasākumā „Apmācību programmu nodrošināšana pieaugušo iesaistei mūžizglītībā”, kas sāksies aprīlī un ir paredzēts nodarbinātām personām no 25 gadu vecuma, to skaitā arī nepilnu darba laiku strādājošajiem.  

ESF projekts „Profesionālā apmācība bezdarba riskam pakļautām personām”, kas veicina darba vietu saglabāšanu komersantu uzņēmumos, kuros ekonomiskās krīzes dēļ bija samazinājies darba apjoms, piedāvājot iespēju darbiniekiem dīkstāves laikā paaugstināt savu profesionālo kvalifikāciju vai arī mainīt to atbilstoši uzņēmuma interesēm, tika uzsākts 2009.gada septembrī un kļuva ļoti pieprasīts. Kopš pasākuma ieviešanas savas profesionālās prasmes un iemaņas pilnveidoja vai profesionālo kvalifikāciju ieguva 5077 nepilnu darba laiku strādājošie, apgūstot ar darba devēja profesionālo darbības jomu saistītas profesionālās pilnveides un profesionālās tālākizglītības programmas. Uz doto brīdi apmācības turpina 751 persona.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv