Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA sniedz atbalstu darba devējiem personu ar invaliditāti nodarbināšanas sākumposmā, pieteikšanās - līdz 17.janvārim

 

Ja darba devējs nodarbina bezdarbnieku ar invaliditāti, noslēdzot ar viņu darba līgumu uz nenoteiktu laiku, darba attiecību sākumposmā Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedāvā šādu atbalstu ...
NVA aicina darba devējus līdz 29.janvārim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

 

ESF projekts „Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” Nr. 7.1.1.0/15/I/001Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) līdz šī gada 29.janvārim pieņem darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku praktiskai apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai...
ES valstu nodarbinātības dienestu pārstāvji pulcējas Rīgā, lai spriestu par atbalstu ekonomiski neaktīvajiem iedzīvotājiem

 

Latvijā pulcējas Eiropas Komisijas (EK), Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu nodarbinātības dienestu un valsts institūciju pārstāvji, lai spriestu par ekonomiski neaktīvo un sociāli nelabvēlīgākā situācijā esošo iedzīvotāju iekļaušanu darba tirgū. ES dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīkla (PES) rīkotā apspriede notiek šī gada 14. un 15. janvārī Rīgā, Labklājības ministrijas telpās.
Valmierā un Daugavpilī NVA rīko seminārus par darba tirgus prognozēšanu

 


Lai veicinātu karjeras konsultēšanā iesaistīto informētību par darba tirgus prognozēm un prognozēšanu, NVA arī šogad rīko reģionālos seminārus Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Darba tirgus prognozēšanas sistēmas pilnveide” ietvaros. 28.janvārī seminārs notiks Valmierā, bet 4.februārī – Daugavpilī.
NVA Ogres filiālē notiks tikšanās ar darba devēju “G4S Latvia”

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs regulāri tiek rīkotas bezdarbnieku un darba meklētāju klātienes tikšanās ar darba devējiem, kuri piedāvā darba iespējas savos uzņēmumos, iestādēs vai organizācijās. Tikšanos laikā darba devēji iepazīstina ar savu uzņēmumu un darba nosacījumiem, savukārt darba meklētājiem ir iespēja pieteikties darbam.
NVA aicina biedrības un nodibinājumus pieteikties jauniešu iesaistei darbā sabiedrības labā

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina biedrības un nodibinājumi līdz šī gada 15.janvārim pieteikties pasākuma “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai un iesaistīt jauniešus vecumā no 18 līdz 29 gadiem darbā sabiedrības labā.
NVA aicina darba devējus līdz 15.janvārim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) līdz šī gada 15.janvārim pieņem darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku praktiskai apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir iespēja darba devējiem saņemt dotāciju, lai sagatavotu vajadzīgos speciālistus, izvēloties un apmācot NVA reģistrētos bezdarbniekus uzņēmuma vidē.
Aicinām klientus bezdarbnieka statusa iegūšanai pieteikties elektroniski

 

 Lai ietaupītu laiku, aicinām klientus, kuri plāno Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) iesniegt pieteikumu bezdarbnieka vai darba meklētāja statusa iegūšanai, izvērtēt iespēju reģistrēties elektroniski.

Atbalsts ilgākam darba mūžam

 

Darbinieku vecumā virs 50 gadiem nodarbinātība, ievērojot šīs vecuma grupas darbaspēka specifiku un vajadzības, ir mūslaiku darba tirgus prasība un nepieciešamība. Lai veicinātu gados vecāku cilvēku darbaspēju saglabāšanu un palīdzētu darba devējiem savos uzņēmumos noturēt darbiniekus virs 50 gadiem, kā arī lai stiprinātu izpratni sabiedrībā, ka ilgajos darba gados cilvēku uzkrātā pieredze un zināšanas ir ļoti vērtīgs resurss, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK) un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību (LBAS) īsteno Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektu “Atbalsts ilgākam darba mūžam.”
Individualizētāks atbalsts un lielāka pašiesaistīšanās

 

2019.gada nogalē Latvijā reģistrētā bezdarba līmenis sezonalitātes ietekmē ir nedaudz paaugstinājies, decembra sākumā sasniedzot 6.0%. Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ir reģistrētas 32 814 vakances, un darba devēji turpina aktīvu sadarbību ar NVA, lai atrastu sev nepieciešamo darbaspēku dažādos Latvijas reģionos. 2020.gadā vidējais bezdarba līmenis gada griezumā tiek prognozēts 5.8%, bet gada pirmajā ceturksnī tas varētu sasniegt 6.4% un tradicionāli samazināties otrajā ceturksnī. 2019.gadā vidējais bezdarba līmenis ir 6.1%.

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv