Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA pārvaldē viesojās Dānijas Holstebro pašvaldības delegācija

 

1.novembrī Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) viesojās Dānijas Holstebro pašvaldības delegācija, lai apspriestu NVA pieredzi un aktivitātes nodarbinātības veicināšanā un bezdarba mazināšanā, sadarbojoties ar pašvaldībām.
Aicinām brīvprātīgā darba organizētājus un veicējus pieteikties dalībai konferencē „Brīvprātība – mans sirdsdarbs”

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) Latvijas simtgades svinību zīmē organizē brīvprātīgā darba konferenci „Brīvprātība – mans sirdsdarbs”. Tās galvenais mērķis ir vienkopus pulcēt lielākos un aktīvākos brīvprātīgā darba organizatorus no visas Latvijas, lai kopīgi atskatītos uz Latvijā tiktāl sasniegto brīvprātīgo darba jomā, kā arī iezīmēt tālākos jomas attīstības virzienus.
NVA Karjeras dienas darba meklētājiem – praktisks atbalsts tiem, kuri meklē darbu vai domā par darba maiņu

 

Pirmdien, 29.oktobrī, visā Latvijā sāksies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotā akcija “Karjeras dienas darba meklētājiem”, kas ilgs līdz 2.novembrim. Akcijas laikā padziļinātu un praktisku atbalstu darba meklēšanā un karjeras veidošanā varēs saņemt jebkurš iedzīvotājs, kas meklē darbu vai domā par darba maiņu. Akcijas moto: “Esi aktīvs! Veido savu karjeru jebkurā vecumā! NVA atbalstīs!”
1.novembrī Smiltenē notiek NVA Vakanču gadatirgus un akcija “Karjeras diena darba meklētājiem”

 

1.novembrī no pulksten 12.00 līdz 15.00 Smiltenes pilsētas Kultūras centrā (Gaujas iela 1, Smiltene) norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotais Vakanču gadatirgus un akcija “Karjeras diena darba meklētājiem”.
NVA piedalās ikgadējā latviešu kopienu organizāciju sanāksmē Apvienotajā Karalistē

 

27.oktobrī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktora vietniece Kristīne Stašāne Latvijas vēstniecībā Apvienotajā Karalistē piedalīsies ikgadējā latviešu kopienu organizāciju Apvienotajā Karalistē pārstāvju sanāksmē. NVA direktora vietniecei Londonā ieplānota arī tikšanās ar Latvijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē Baibu Braži, lai apspriestu NVA, vēstniecības un latviešu kopienu sadarbības stiprināšanas jautājumus.

NVA visā Latvijā rīko Karjeras dienas darba meklētājiem

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) no šī gada 29.oktobra līdz 2.novembrim visā Latvijā rīko akciju “Karjeras dienas darba meklētājiem”, lai ne tikai NVA reģistrētajiem bezdarbniekiem, bet arī citiem interesentiem, kuri meklē darbu vai domā par darba maiņu, piedāvātu padziļinātu atbalstu darba meklēšanā un karjeras veidošanā. Aicinām darba meklētājus izmantot šo iespēju!
NVA aicina darba devējus līdz šī gada 6.novembrim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir bezdarbnieka praktiskā apmācība, kas ilgst 6 mēnešus: darba devējs pats sagatavo sev vajadzīgo speciālistu, saņemot no NVA dotāciju.
Pretendenti aicināti iesniegt piedāvājumus iepirkumam bezdarbnieku un darba meklētāju konkurētspējas paaugstināšanas kursu īstenošanai

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” ietvaros ir publicējusi Konkurētspējas paaugstināšanas pasākumu īstenotāju iepirkumu.

Iepirkuma priekšmets - bezdarbnieku un darba meklētāju konkurētspējas paaugstināšanas pasākumu īstenošana, nodrošinot 10 mācību kursus: “Darba un sociālās tiesības. Darba aizsardzības pamati”, “Lietišķo attiecību kultūra un sarunu vadīšana”, “Veselības veicināšana un stresa mazināšana”, “Valsts valodas prasmju attīstīšana (praktiskās nodarbības)”, “Lietišķās rakstības prasmes un lietvedības organizēšana, dokumentu izstrādes praktikums”, “Publiskā uzstāšanās un efektīvas prezentācijas metodes”, “Ievads darbam ar datoru un internetu”, “Pamatzināšanas metālapstrādē”, “Asistents – pavadonis personai ar invaliditāti”, “Periodiskā apmācība autovadītājiem (kods 95)” Aizkrauklē, Alūksnē, Balvos, Bauskā, Cēsīs, Daugavpilī, Dobelē, Gulbenē, Jēkabpilī, Jelgavā, Jūrmalā, Krāslavā, Kuldīgā, Liepājā, Limbažos, Ludzā, Madonā, Ogrē, Preiļos, Rēzeknē, Rīgā, Saldū, Siguldā, Talsos, Tukumā, Valkā, Valmierā un Ventspilī.

NVA mājaslapā publicētas skolēnu un darba devēju atziņas par aizvadītās vasaras darbu

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ir apkopojusi un publicējusi vairāku skolēnu un darba devēju atziņas par aizvadītās vasaras darbu, tos var izlasīt NVA tīmekļvietnes sadaļā “Skolēnu vasaras darbs” → ”Veiksmes stāsti 2018”. NVA īstenotā skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma ietvaros kopumā darba iespējas jauniešiem šovasar piedāvāja 466 darba devēji: 295 komersanti, 124 valsts un pašvaldību iestādes un kapitālsabiedrības, 37 zemnieku saimniecības un 10 nevalstiskās organizācijas. Komersantu piedāvātajās darba vietās tika nodarbināti 2432 skolēni, pašvaldībās un valsts iestādēs strādāja 2496, zemnieku saimniecībās – 189 un nevalstiskajās organizācijās – 43 skolēni. Jaunieši strādāja veikalos, ēdināšanas uzņēmumos, kultūras un sporta iestādēs, birojos, zemnieku saimniecībās, pašvaldībās un citās darba vietās. Visbiežāk skolēni bija nodarbināti vienkāršajās profesijās, kā palīgstrādnieki šovasar strādāja 1426 skolēni, 500 jauniešu veica labiekārtošanas strādnieka darba pienākumus, 190 bija sezonas strādnieki, 116 – gadījuma darbu strādnieki, 98 – lauksaimniecības palīgstrādnieki. Skolēnu vasaras darba 15 populārāko profesiju sarakstā ir tādas profesijas kā viesmīlis, pārdevēja palīgs, skolotāja palīgs, projektu asistents, muzeja izstāžu un ekspozīciju zāļu uzraugs, pavāra palīgs, klientu apkalpošanas speciālists un citas.
NVA piedāvā plašu pakalpojumu klāstu tiešsaistē

 

Arī šoruden visās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs norisinājās ikgadējā akcija “Dienas bez rindām”, kuras mērķis - motivēt klientus aktīvāk izmantot elektroniskos pakalpojumus, iepazīstinot ar to dažādību un iespējām. Akcijas laikā NVA filiālēs tika sniegtas kopumā 5886 konsultācijas par NVA pakalpojumiem tiešsaistē un par iespējām mācīties attālināti, izmantojot NVA izstrādātos elektroniskās apmācības moduļus “Motivācijas vēstules sagatavošana un sagatavošanās darba intervijai” un “Mana nauda šodien un rīt. Finanšu pratība”. Par NVA dalību akcijā “Dienas bez rindām” ir tapis televīzijas sižets, kuru var noskatīties šeit.

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv