Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA direktore piedalīsies Latvijas Bankas konferencē par Baltijas darba tirgus nākotni

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone piedalīsies Latvijas Bankas rīkotajā starptautiskajā konferencē "Baltijas darba tirgus nākotne", kurā starptautiskie un Baltijas valstu eksperti, ekonomisti un uzņēmēji analizēs un apspriedīs demogrāfijas un tehnoloģiju ietekmētas pārmaiņas Baltijas valstu darba tirgū. Konferences sākumā referātu lasīs Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) eksperts, OECD darbaspēka pētījuma "OECD Employment Outlook" redaktors Andrea Bassanini. Konference norisināsies 2. oktobrī no plkst. 9.30 līdz 13.30 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē. Vietnē www.makroekonomika.lv būs iespēja vērot konferences tiešraidi.
No 30.septembra līdz 4.oktobrim NVA filiālēs norisinās akcija “Dienas bez rindām”

 

No 30.septembra līdz 4.oktobrim Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs notiek ikgadējā akcija “Dienas bez rindām”, lai motivētu iedzīvotājus aktīvāk izmantot elektroniskos pakalpojumus un iepazīstinātu ar to iespējām. Ja Jūs vēlaties iegūt detalizētāku informāciju par NVA piedāvātajiem e-pakalpojumiem, apmeklējiet tuvāko NVA filiāli, kur NVA darbinieki pastāstīs, kādi NVA pakalpojumi ir pieejami e-vidē, kur tos atrast un kā lietot. Uzzināt, kādus pakalpojumus tiešsaistē NVA piedāvā, Jūs varat arī attālināti - informatīvajā lapā NVA tīmekļvietnē vai NVA pašapkalpošanās portālā.
ESF projekts “Atbalsts ilgākam darba mūžam” informē

 

Piedaloties Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) īstenotajos Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts ilgākam darba mūžam” pasākumos, uzņēmumiem, iestādēm un pašvaldībām, kuru darbinieku vidū ir cilvēki vecumā virs 50 gadiem, ir iespēja veikt darba vides, darba vietas un cilvēkresursu potenciāla izvērtējumu, izstrādāt darbinieku novecošanās pārvaldības plānu un ieteikumus gan personālvadības, gan darba vides piemērotības un uzlabošanas jautājumos, kā arī saskaņā ar darbinieku individuālo novērtējumu saņemt atbalsta pasākumus.
Labklājības ministrijas preses konferencē informēja par skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma rezultātiem

 

25.septembrī Labklājības ministrijas rīkotajā preses konferencē labklājības ministre Ramona Petraviča un Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone informēja par aizvadītās vasaras NVA skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma norisi un rezultātiem.
LM seminārs par nodarbinātību, iekļaujošu un veselībai drošu darba vidi, sekmīgu darbinieku piesaisti

 

Labklājības ministrijas (LM) rīkotajā seminārā “Ieraugi darbinieku, dod iespēju cilvēkiem, kuri vēlas strādāt” Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone lasīja lekciju “Darbaspēks ir visapkārt, to jāiemācās ieraudzīt” - par situāciju darba tirgū, darbaspēka rezervēm, NVA pakalpojumiem un atbalstu darba devējiem vajadzīgo darbinieku piesaistē un apmācībā, par mērķa grupu bezdarbnieku nodarbinātības un atbalsta pasākumiem.
26.septembris – NVA tiešsaistes darba diena „Darbs un karjera Latvijā”

 

26.septembrī no plkst.10.00 līdz 16.00 platformā www.europeanjobdays.eu norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) rīkotā tiešsaistes darba diena „Darbs un karjera Latvijā”, kurā ar Latvijas darba devējiem e-vidē satiksies darba meklētāji, kas dzīvo gan Latvijā, gan citviet pasaulē. Akcijas laikā darba meklētāji varēs atrast labi apmaksātu darbu Latvijā, bet Latvijas darba devēji – kvalificētus darbiniekus. Darba devēji tiešsaistes akcijā darba meklētājiem piedāvās darba vietas ar atalgojumu virs 1000 eiro. Gan darba devējiem, gan darba meklētājiem dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS!
NVA aicina darba devējus līdz 7.oktobrim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) līdz šī gada 7.oktobrim pieņem darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir iespēja darba devējiem saņemt dotāciju, lai sagatavotu vajadzīgos speciālistus, izvēloties un apmācot NVA reģistrētos bezdarbniekus uzņēmuma vidē.
Darba meklētāju un darba devēju tikšanās NVA filiālēs

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs regulāri tiek rīkotas bezdarbnieku un darba meklētāju klātienes tikšanās ar darba devējiem, kuri piedāvā darba iespējas savos uzņēmumos, iestādēs vai organizācijās.
NVA aicina darba devējus pieteikties dalībai Vakanču gadatirgū Smiltenē

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties dalībai Vakanču gadatirgū, kas šī gada 31.oktobrī no plkst. 12.00 līdz 15.00 norisināsies Smiltenes pilsētas Kultūras centrā (Gaujas iela 1, Smiltene).   Vakanču gadatirgus ir lieliska iespēja darba devējiem atrast vajadzīgos darbiniekus, klātienē un vienuviet informējot darba meklētājus par brīvajām darba vietām, darba nosacījumiem un izaugsmes iespējām savos uzņēmumos, kā arī veicot pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem. Dalība NVA Vakanču gadatirgū ir bez maksas!

Biedrības un nodibinājumi sešās NVA filiālēs var pieteikties jauniešu iesaistei darbā sabiedrības labā

 

Biedrības un nodibinājumi līdz šī gada 4.oktobrim Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs Cēsīs, Dobelē, Jelgavā, Liepājā, Rēzeknē un Rīgā var pieteikties pasākuma “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai un iesaistīt jauniešus vecumā no 18 līdz 29 gadiem darbā sabiedrības labā, ja pasākuma īstenošanas vieta tiek izveidota kādā no minēto filiāļu apkalpošanas teritorijām.

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv