Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Ēvalds Miks: Man patīk strādāt ar velosipēdiem

 

Ēvalds Miks vasaras brīvlaikā vēlējās nopelnīt. Tā kā viņu pašu aizrauj riteņbraukšana viņš izmantojis savas zināšanas, lai iegūtu velosipēdu mehāniķa darbu SIA “Liepājas velo serviss”. Viņa darba pienākumi bijuši divriteņu remonts un demontāža. Darba devējs visu parādījis un iemācījis. Ēvalds Miks teic, ka vēlētos šeit strādāt atkal, jo patīk darbs ar velosipēdiem, īpaši labi esot padevusies to demontāža. Darbā iemācījies labāk plānot laiku. Puisis pats brauc ar BMX un vēlētos kļūt par profesionālu sportistu. Arī vasarā nopelnīto viņš plāno ieguldīt savā velosipēdā.


SIA "Liepājas velo serviss", valdes loceklis Pēteris Brensons stāsta, ka iesaistīties Nodarbinātības valsts aģentūras skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumā motivējusi iespēja atrast darbinieku, kas nākotnē uzņēmumā varētu strādāt pastāvīgi. No skolēna tika gaidītas zināšanas par velosipēdu uzbūvi, kas Ēvaldam Mikam bijušas, skolnieks savus darba pienākumus veicis raiti, strādājis kārtīgi, pārjautājis, ja nebija ko sapratis un visu izdarījis līdz galam. Darba devējs puisi labprāt pieņems darbā arī nākamvasar.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv