Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Šeila: Vienmēr vajag pamēģināt ko jaunu

 

Liepājas Raiņa 6. vidusskolas skolniece Šeila uzskata, ka darbs vasaras brīvlaikā ir lielisks veids kā nopelnīt pašai savu naudu. Šovasar viņa strādāja Liepājas Centrālajā bibliotēkā par bibliotekāri.
Ērika un Viktorija: Vēlamies savu nākotni saistīt ar medicīnu

 

Daugavpils 12. vidusskolas skolnieces Ērika un Viktorija šovasar strādāja Daugavpils Reģionālajā Slimnīcā par apkopējām.
Ēvalds Miks: Man patīk strādāt ar velosipēdiem

 

Ēvalds Miks vasaras brīvlaikā vēlējās nopelnīt. Tā kā viņu pašu aizrauj riteņbraukšana viņš izmantojis savas zināšanas, lai iegūtu velosipēdu mehāniķa darbu SIA “Liepājas velo serviss”.
Mārīte: Ja darba devējs un kolēģi pret tevi izturas ar cieņu, tad tev patiks viss, ko tu dari

 

Līvānu 1. vidusskolas skolniece Mārīte vasarā vēlējās gūt darba pieredzi, tāpēc strādāja Līvānu novada Latgales mākslas un amatniecības centrā (LMAC) par muzeja izstāžu un ekspozīcijas zāļu uzraudzi.
Igors, Sandis un Kristaps: Visi mūs slavēja par vēlmi strādāt

 

Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas skolnieks Igors un Rēzeknes 5.vidusskolas skolnieki Sandis un Kristaps šovasar strādāja par palīgstrādniekiem SIA „Stexkom”, kas nodarbojas ar drošības sistēmu, vājstrāvu tīklu un elektroapgādes izbūvi, un apkalpošanu.
Terēze: Nedaudz baidījos, kas sagaida, taču mani sirsnīgi uzņēma

 

Ikšķiles vidusskolas skolniece Terēze šovasar strādāja pirmsskolas izglītības iestādē ”Ķiparu nams” par palīgstrādnieci, jo vēlējās gūt praktisku darba pieredzi un arī nopelnīt nav bijis mazsvarīgi.
Ingmārs Ritvars: Pats interesējos pie darba devēja par darba iespējām

 

Bauskas 2. vidusskolas skolnieks Ingmārs Ritvars vēlējās vasarā strādāt, lai lietderīgi pavadītu laiku un nopelnītu. Tā kā pašu interesē riteņbraukšana un viņš darbojies velo pulciņā, painteresējies par iespējām strādāt veikalā “Velosēta”.
Dinija: Nākotnē šādu profesiju neizvēlētos, bet priecājos, ka bija iespēja vasarā nopelnīt

 

Dinija vēlējās vasarā nopelnīt, tāpēc strādāja par palīgstrādnieci SIA “Daugavkrasti” – uzkopa viesnīcas numuriņus.
Talsu jaunieši: Iemācījāmies kārtību un punktualitāti

 

 Ventspils Tehnikuma audzēkņi Vilnis un Mārcis, Kandavas lauksaimniecības tehnikuma audzēknis Rolands un Laidzes tehnikuma audzēkne Madara, kā arī Talsu 2. vidusskolas skolnieces Rebeka un Estere un Talsu Valsts ģimnāzijas skolēns Kārlis šovasar negribēja sēdēt mājās, bet izvēlējās vasaru pav...
Krista: Patika darbs ar cilvēkiem

 

Jēkabpils valsts ģimnāzijas skolniece Krista strādāt vasarās izvēlas, lai nopelnītu naudu un gūtu pieredzi. Šogad viņa vadīja ekskursijas Jēkabpils Vēstures muzejā.

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv