Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Marta no Rēzeknes: Visu iemācījos darba gaitā

 
Marta mācās Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijā un jau otro gadu vasaras brīvlaikā strādā “Rēzeknes Gaļas Kombināta” veikalā kā pārdevēja palīdze. Strādājot pirmo gadu, šis darbs meitenei ļoti iepatikās, tādēļ arī šogad viņa pieteikusies darbam tieši šajā uzņēmumā.


Skolnieces darba pienākumos ietilpa kārtības uzturēšana veikala telpās, preču izvietošana vitrīnās, produktu termiņu pārbaude un veikala klientu apkalpošana.


Sākumā lielākās grūtības sagādāja agrās celšanās no rītiem, taču ar laiku meitene iemācījās motivēt sevi laicīgi doties uz darbu, arī pārējie darbinieki palīdzēja viņai iejusties darba ritmā. Pati Marta par galveno panākumu uzskata to, ka izdevās apkalpot pircējus tik labi, ka arī nākotnē cilvēki turpināja smaidīgi nākt uz veikalu.

 

Vladimirs Jegorčenko, SIA “Rēzeknes gaļas kombināts” valdes priekšsēdētājs

 

Vladimirs Jegorčenko atzīst, ka sakarā ar to, ka vasaras mēnešos darba veikalā kļūst krietni vairāk, ir nepieciešams pārdevēja palīgs, un skolēni šādam darbam ir ļoti atbilstoši. SIA “Rēzeknes gaļas kombināts” izskata iespēju arī apmācīt uz vietas iespējamos potenciālos darbiniekus.


Pārdevēja palīgam jābūt atbildīgam, čaklam, pozitīvi noskaņotam attiecībā pret pircējiem un veikala darbiniekiem – Marta šādām prasībām atbilda pilnībā. Ja nākamajā gadā uzņēmumam atkal būs iespēja nodarbināt skolēnus, tad darba devējs pauž apņēmību atkal piedāvāt Martai darbu veikalā.

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv