Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Regīna no Jēkabpils: Paldies par iespēju!

 

Regīna, mammas mudināta, ļoti vēlējusies piedalīties skolēnu vasaras pasākumā, jo tas ir labs veids kā skolēns var nopelnīt naudu vasarā un iegūt pirmo darba pieredzi. Skolniece dzirdēja labas atsauksmes par Jēkabpils pilsētas pašvaldību, tādēļ izvēlējās par savu darba vietu tieši to.


Meitene strādāja par sezonas strādnieku, un viņas pienākumos ietilpa teritorijas uzkopšana, ravēšana un citi teritorijas labiekārtošanas darbi.


Darbs Regīnai patika, kā pirmā darba pieredze vasaras periodā tas ir ļoti labs variants, tādēļ meitene labprāt pieteiksies skolēnu vasaras pasākumam arī nākamajā vasarā. Nākotnē skolniece plāno iegūt pavāra profesiju.

 

Ilze Akilova, saimniecības pārzine Jēkabpils pilsētas pašvaldībā


Ilze Akilova atzīst, ka Jēkabpils pilsētas pašvaldība jau vairākus gadus sadarbojas ar Nodarbinātības valsts aģentūru, iesaistot skolēnus no Jēkabpils skolām skolēnu vasaras pasākumā, jo ļoti vēlas palīdzēt savas pilsētas skolēniem iegūt pirmās darba iemaņas.


Īpašās prasības vasaras sezonas darbiniekiem netika izvirzītas, bet uzmanība bija vērsta uz atbildības sajūtu, kas ļāva kopīgi priecāties par paveikto darba apjomu. Jēkabpils pašvaldība ir ļoti gandarīta par padarīto un arī nākamajā vasarā noteikti piedalīsies skolēnu vasaras pasākumā.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv