Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Rinalds no Tukuma: Noslēdzot darba līgumu, tiesības un pienākumi ir abām pusēm

 

Rinalds mācās Jelgavas tehnikumā, taču piedalīties skolēnu vasaras pasākumā izvēlējies Tukuma novada Domē par palīgstrādnieku. Rinalds uzskata, ka uzņēmība un iepriekšējā pieredze ģimenes uzņēmuma lauku darbos palīdzēja būt konkurētspējīgam.


Palīgstrādnieka darbs Rinaldam liekas ļoti noderīgs – viņš ir uzzinājis dažādu instrumentu pareizu pielietošanu un iemācījies drošības pasākumiem darba vietā.


Rinalds atzinis, ka darba vadītāja bija ļoti atsaucīga un laipna, pienākumi patika un patika strādāt komandā. Nākotnē Rinalds vēlas kļūt par auto mehāniķi, taču pagaidām, vasarās, skolēns labprāt turpinātu strādāt Tukuma novada Domē, īstenojot palīgdarbus Tukuma pilsētas labiekārtošanai.

 

 

Tukuma novada Domes darbinieks, Rinalda darba devējs


Rinalda darba devējs paskaidro, ka Tukuma novada Dome piedalījās pasākumā, lai dotu iespēju novada jauniešiem iegūt darba pamatprasmes un iegūt darba pieredzi, iespējams, izvēlēties savu nākotnes profesiju. Galvenās prasības skolēniem – ieinteresētība un uzcītība. Ja skolēns pats atnāk un vēlas sarunāt darbu, tas jau norāda uz viņa motivāciju strādāt.


Darba devējs ir apmierināts ar Rinalda darbu un noteikti gaidīs Tukuma novada Domē puisi arī nākošgad – “Rinaldam ir skaidri mērķi dzīvē, viņš labprāt pilda darba devēja uzliktos pienākumus, ir atbildīgs par savu darbu”.


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv