Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Monta no Valmieras: Dzīvē vajag izmantot visas iespējas

 

Monta mācās Valmieras 5. vidusskolā un jau trešo vasaru piedalās skolēnu vasaras pasākumā kā palīgstrādniece akciju sabiedrībā “Valmieras piens”, un šogad, pirmajam darba mēnesim noslēdzoties, meitenei tika piedāvāta iespēja turpināt darbu vēl vienu mēnesi strādāt citā - piena produktu pārstrādātājas amatā.

 

Montas darba pienākumos ietilpa darba vadītāja uzdotie darbi – iepakojumu veidošana, produktu sagatavošana pirms nosūtīšanas, uzņēmuma uzlīmju līmēšana un daudz citu darbu. Darbs akciju sabiedrībā “Valmieras piens” ir ļoti dinamisks, nav garlaicīgs, katru dienu pastāv iespēja apgūt ko jaunu, iegūt pieredzi. “Darbs nav no vieglajiem”, atzīst Monta, bet meitene uzskata, ka dzīvē vajag censties un izmantot visas iespējas.

 

 

Sannija Novika, akciju sabiedrības “Valmieras piens” personāla daļas vadītāja

Sannija Novika atzīst, ka a/s “Valmieras piens” piedalās skolēnu vasaras pasākumā, jo vēlas dot iespēju skolēniem iepazīt darba specifiku uzņēmumā, kā arī vēlas skolēnos rosināt interesi un izglītot par piena produktu tapšanas procesu – tas ir arī viens no veidiem, kas ļauj piesaistīt uzņēmumam jaunus speciālistus.


Specifiskas prasības vai pieredzi a/s personāla daļas vadītāja no skolēniem neprasīja, jo viņa uzskata, ka skolēnu nodarbināšanas galvenais mērķis ir sniegt pieredzi. Uzņēmums labprāt turpina sadarbību ar skolēniem, kuri arī iepriekšējās vasarās apzinīgi strādāja akciju sabiedrībā.


S. Novika ziņo, ka šogad pat bija interesenti, ka zvanīja un interesējās par iespējām strādāt uzņēmumā jau kādu laiku pirms pasākuma izsludināšanas – interesentu bija krietni vairāk nekā uzņēmums spēja pieņemt darbā.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv