Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA pievienojās inciatīvai "Konsultē vispirms"

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) pievienojās Ekonomikas ministrijas (EM) inciatīvai "Konsultē vispirms", kuras mērķis - izcilas uzņēmējdarbības vides veidošana un uz klientu orientēta valsts pārvalde, lai uzlabotu uzņēmēju un uzraugošo iestāžu sadarbību. Sadarbības memorandu par pievienošanos iniciatīvai un principa "Konsultē vispirms" ieviešanu 4.decembrī, piedaloties EM rīkotajā uzņēmējiem atsaucīgāko iestāžu godināšanas pasākumā, parakstīja NVA direktore Evita Simsone. Iniciatīvai "Konsultē vispirms" vakar pievienojās arī Centrālā finanšu un līgumu aģentūra, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Lauksaimniecības datu centrs, Lauku atbalsta dienests un Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija.

Lai izvērtētu „Konsultē vispirms” ieviešanas progresu un identificētu jomas, kuras iestādēm vēl nepieciešams pilnveidot, EM ir izstrādājusi novērtējuma instrumentu un reizi gadā vērtē iestāžu atbilstību principam “Konsultē vispirms”. Ik gadu iestādes tiek vērtētas četros posmos - aptaujājot iestāžu klientus, iestāžu darbiniekus, kā arī veicot iestāžu pašnovērtējumu un ekspertu novērtējumu. Pēc rezultātu izvērtēšanas katra iestāde saņem individuālas rekomendācijas, kas turpmākā gada laikā ļaus pilnveidot iestāžu darbu un turpināt uzlabot procesus.

 

4.decembra pasākumā kā iniciatīvas “Konsultē vispirms” 2019.gada uzņēmējiem atsaucīgākās uzraugošās iestādes tika godinātas Zāļu valsts aģentūra (ZVA), Valsts ieņēmumu dienests (VID), Pārtikas un veterinārais dienests (PVD), Uzņēmumu reģistrs (UR), Centrālā statistikas pārvalde (CSP), Valsts darba inspekcija (VDI) un Veselības inspekcija. Par iniciatīvas “Konsultē vispirms” godināšanas pasākumu vairāk lasiet EM tīmekļvietnē.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv