Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Darba devēji! Piedalieties gadatirgū „Darbs un karjera 2017”, kas norisināsies Liepājā un Daugavpilī!

 

 

 

 Starptautiskais darba gadatirgus „Darbs un karjera 2017” Liepājā un Daugavpilī tiek īstenots ESF projekta Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” ietvaros

 

 

7.martā Liepājas Latviešu biedrības namā no plkst. 10:00 līdz 15:00 un 9.martā viesnīcā „Park Hotel Latgola” Daugavpilī no plkst. 11:00 līdz 14:00 norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) organizētais starptautiskais darba gadatirgus „Darbs un karjera 2017”.

 

NVA un EURES starptautiskie darba gadatirgi Liepājā un Daugavpilī – tā ir lieliska iespēja darba devējiem satikties ar darba meklētājiem, lai vienotos par iespējamo darba attiecību uzsākšanu. Šajos pasākumos darba devēji varēs informēt darba meklētājus par savu uzņēmumu, vakancēm, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām, kā arī veikt pirmās darba intervijas un atlasīt piemērotākos potenciālos darbiniekus. Gan darba meklētāji, gan darba devēji tiks informēti par NVA pakalpojumiem un iespējām iesaistīties dažādos apmācības vai nodarbinātības pasākumos, interesenti varēs iepazīties ar aktuālajām vakancēm, kas reģistrētas NVA, kā arī saņemt karjeras konsultācijas. Darba meklētājiem pasākumos Liepājā un Daugavpilī būs iespēja iepazīties arī ar ārvalstu darba devēju piedāvātajām vakancēm un darba intervijās pārrunāt nodarbinātības iespējas, kā arī saņemt konsultācijas par darba, izglītības, karjeras un biznesa iespējām gan Latvijā, gan citās Eiropas valstīs. Darba gadatirgū Daugavpilī notiks ne tikai individuālās konsultācijas un darba intervijas, bet arī darba un karjeras semināri ar Latvijas un Eiropas valstu ekspertu piedalīšanos.

 

Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, tiek plānots, ka pasākumus Liepājā un Daugavpilī apmeklēs ap 2000 cilvēku, to vidū būs ne tikai darba meklētāji, bet arī nodarbinātie, kuri meklē papildu darbu vai jauna darba iespējas.

 

Aicinām darba devējus piedalīties darba gadatirgū „Darbs un karjera 2017”un aktīvi izmantot tā iespējas!

Darba devējiem un darba meklētājiem dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS.

Dalībnieku vietu skaits ir ierobežots.

Pieteikties dalībai darba devēji var līdz šī gada 20.februārim.


Pieteikumu anketa dalībai darba gadatirgū “Darbs un karjera 2017” Daugavpilī
Pieteikumu anketa dalībai darba gadatirgū “Darbs un karjera 2017” Liepājā


Uzziņa:

  • EURES ir Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkls, kuru koordinē Eiropas Komisija (EK) un pārstāv 32 valstu (visas Eiropas savienības (ES) valstis, kā arī Norvēģija, Islande, Lihtenšteina un Šveice) nodarbinātības dienesti.
  • EURES misija ir atbalstīt darbaspēka brīvu pārvietošanos Eiropā.
  • EURES tīklā visā Eiropā strādā vairāk nekā 900 EURES konsultanti, kas ir specializējušies praktiskajos, juridiskajos un administratīvajos jautājumos saistībā ar Eiropas darba mobilitāti starpvalstu un pārrobežu līmenī.
  • Latvijā EURES tīklu pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un tās EURES konsultanti NVA filiālēs Rīgā, Liepājā, Cēsīs, Rēzeknē un Daugavpilī.

 

Saites:
www.nva.gov.lv/eures – NVA EURES konsultanti
www.eures.europa.eu – EURES – Eiropas darba mobilitātes portāls

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv