APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA ar sadarbības partneriem spriedīs par ekonomikas un darba tirgus attīstības tendencēm Kurzemes reģionā

 

Šī gada 9. septembrī Liepājā, Latviešu biedrības namā notiks kārtējais Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) seminārs darba devējiem „Darba tirgus Kurzemes reģionā: situācija un rīcības iespējas”,  kurā pašvaldību un valsts iestāžu  eksperti, kā arī darba devēju pārstāvji no visas Kurzemes diskutēs par ekonomikas attīstību  un darba tirgus pieprasījumu, tā veicināšanu un izaugsmes izredzēm tieši šajā reģionā.  

Par NVA piedāvātajiem pakalpojumiem bezdarbniekiem, darba meklētājiem un darba devējiem, kā arī jaunajiem nodarbinātības veicināšanas pakalpojumiem stāstīs NVA direktore B. Paševica. Savukārt no uzņēmēju un darba devēju viedokļa par nepieciešamo atbalstu uzņēmējdarbības veicināšanā klātesošos uzrunās Liepājas uzņēmējs, SIA Vega 1 valdes priekšsēdētājs Uldis Hmieļevskis.
Vēlāk pasākuma dalībnieki diskutēs par problēmām, ar kurām ikdienā saskaras darba meklētāji un darba devēji, kā arī tiks nosprausti virzieni un nepieciešamā rīcībā darba tirgus situācijas uzlabošanai Kurzemes pusē.

NVA direktore B. Paševica: „Lai arī bezdarba rādītāji valstī stabilizējas, jo valstī joprojām trūkst jaunu darbavietu. Laikā, kad Latvijā oficiāli reģistrēts vairāk nekā 133 tūkstoši bezdarbnieki mums – valsts iestādēm, mazām un lielām pašvaldībām, dažādām nevalstiskām organizācijām un kas svarīgi – darba devējiem, ir jāatrod viena valoda un kopējs ceļš nodarbinātības jautājumu risināšanā. Tāpēc ir svarīgi izprast reālo situāciju pilsētās un pagastos, uzklausīt vietējo uzņēmēju un pašvaldību vadītāju viedokli un ierosinājumus, kāds atbalsts nodarbinātības jomā nepieciešams uzņēmējdarbības veicināšanai no nodarbinātības politikas īstenotājiem un ko lietas labā varam darīt visi kopā”.  

Šogad šis jau ir 22 NVA seminārs darba devējiem, kas tiek organizēts Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” ietvaros.

Pielikumā: Semināra „Darba tirgus Kurzemes reģionā: situācija un rīcības iespējas” darba kārtība .

Finansēšanas avots:
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” aktivitātes 8. ”Mārketinga komunikācijas pasākumu nodrošināšana” apakšaktivitātes 8.5. „Informatīvu semināru, konferenču un citu vietēja mēroga pasākumu organizēšana” ietvaros (pasūtītājas līgums Nr. 11.1-17 NVA ESF 1, izpildītāja līgums Nr. 005-36/08.).

 

Sagatavoja:
Iveta Kancēna

Informācijas un dokumentu pārvaldības nodaļas vadītāja
Tālr. 67021744; 67021808

Aplūkot e-pastu

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv