APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA direktore piedalās akcijā „Atpakaļ uz skolu 2010”

 
Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore B.Paševica 7.maijā devās uz Siguldas valsts ģimnāziju, lai piedalītos akcijā „Atpakaļ uz skolu 2010”.

„Esmu gandarīta par šodienas jauniešu zinātkāri un erudīciju, interesējoties un diskutējot par šobrīd tik aktuāliem sociālekonomiskiem notikumiem kā Latvijā, tā pasaulē kopumā,” atzīst NVA direktore B.Paševica.

Akcijas mērķis – veicināt skolēnu zināšanas par valsts pārvaldes darbu, rosināt uz zināšanām balstītas diskusijas un nodrošināt iespēju sniegt papildu informāciju par Eiropas Savienības (ES) aspektiem mūsu ikdienā.

Tiekoties ar Siguldas valsts ģimnāzijas 11. un 12. klašu skolēniem, B.Paševica atgādināja ES izveidošanas vēsturiskos aspektus un pamatvērtības, iepazīstināja ar ES vadošo institūciju un nodarbinātības dienestu uzdevumiem un aktualitātēm.

Astoto gadu pēc kārtas European Schoolnet sadarbībā ar Eiropas Komisiju organizē pasākumu kopumu „Eiropas Pavasaris”, kura ietvaros Latvijā jau trešo  gadu  tiek  rīkota  akcija „Atpakaļ uz skolu 2010”. Tās laikā valsts pārvaldē un ES institūcijās strādājošie, kā arī citi eksperti ES jautājumos dodas uz skolām, lai stāstītu jauniešiem par ES un veicinātu viņu izpratni par ES jautājumiem.

Šogad akciju koordinē jauniešu nevalstiskā organizācija Klubs „Māja” – jaunatne  vienotai  Eiropai  sadarbībā ar Ārlietu ministriju, Izglītības un zinātnes  ministriju,  Eiropas  Komisijas pārstāvniecību Latvijā un Eiropas Parlamenta  informācijas  biroju. Projekta koordinēšanu finansiāli atbalsta Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā.

Sagatavoja:
Iveta Kancēna
Informācijas nodalas vadītāja
Tālr. 67021808
Aplūkot e-pastu


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS





Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv