APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

19. un 20. novembrī NVA pakalpojumi būs pieejami ierobežoti

 
Saistībā ar finanšu samazinājumiem valsts pārvaldē un strikto taupības režīmu Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) liela daļa NVA darbinieku ir atsaukušies aicinājumam 19. un 20.novembrī doties bezalgas atvaļinājumā. Līdz ar to divas dienas – šo ceturtdien un piektdien NVA klientus apkalpos mazāks darbinieku skaits.

Apmeklējot šajās dienās NVA filiāles visā Latvijā, cilvēkiem jārēķinās ar ilgāku laiku pakalpojumu saņemšanai (piemēram, pirmreizējai reģistrācijai, vizītēm pie inspektora utt).

Tajā pašā laikā NVA filiāļu darbinieki nodrošinās to pasākumu pieejamību, kas bija iepriekš plānoti un izziņoti. Piemēram, bezdarbnieku informatīvās dienas un vizītes pie inspektora pēc iepriekšēja pieraksta. Precīzāku informāciju iegūsiet, interesējoties konkrētajā NVA filiālē (kontakti pieejami NVA mājas lapā).

NVA saņēmusi Labklājības ministrijas akceptu šāda lēmuma īstenošanai. NVA izvērtē katra mēneša pieejamo finanšu resursus un pieņem tādu lēmumu, lai pēc iespējas mazāk ciestu klienti. Tomēr, līdz ar bezdarba kāpumu valstī, NVA darbinieku darba apjoms ir krasi palielinājies. Arī bezalgas atvaļinājuma dēļ NVA darbinieku noslogotība pieaug pārējās dienās.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv