APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Atvērto durvju dienā NVA viesojās vairāk nekā 1170 interesentu

 
Atvērto durvju dienā, 19. septembrī, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) pārvaldi un filiāles visā Latvijā kopumā apmeklēja vairāk nekā 1177 interesentu, kuri klātienē iepazinās ar NVA ikdienas darbu un piedāvātajiem pakalpojumiem. Tā kā Atvērto durvju dienā NVA viesoties vēlējās ļoti daudz interesentu, gan pārvaldē, gan vairākās filiālēs darbs notika grupās. Viesu vidū bija skolnieki, arodskolu audzēkņi, pensionāri, bezdarbnieki, darba meklētāji, darba devēji un citu sociālo grupu pārstāvji. Viskuplākā skaitā tika apmeklēta Rīgas reģionālā filiāle un tās sektori (140 interesenti), Jūrmalas (87), Cēsu (74), Gulbenes (72), Madonas (68), Bauskas (65), Valmieras (57), Rēzeknes (55), Balvu (54) un Jēkabpils filiāle(50), kā arī NVA pārvalde (58). Vismazāk interesentu bija Daugavpils (9), Ludzas (10), Dobeles (10) un Kuldīgas filiālē (14).

Atvērto durvju dienā NVA speciālisti apmeklētājus konsultēja par situāciju darba tirgū un NVA īstenotajiem aktīvajiem nodarbinātības un bezdarba samazināšanas pasākumiem. Piemēram, NVA Valmieras filiāle organizēja arī tikšanos ar veiksmīgiem pilsētas un rajona uzņēmējiem, Cēsu filiāle – ar pilsētas lielāko uzņēmumu pārstāvjiem, Ventspils filiāle – ar SIA „Latvija Maxima” atbildīgajiem darbiniekiem utt. Savukārt NVA pārvaldē interesenti iepazinās arī ar Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas valstu nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) darbību un konsultantu darbu. Viesi varēja noskatīties arī izglītojošu dokumentālo filmu „Iepazīsti dažādas darba vides”. Daudzās filiālēs tika demonstrētas īsmetrāžas spēlfilmas „Tu tikai neuztraucies” un „Drēbniecīte Rūta”, kuru varoņi, izmantojot NVA pakalpojumus, apgūst jaunu profesiju un sakārto savu dzīvi.

Īpaša uzmanība NVA Atvērto durvju dienā tika pievērsta skolēniem, kuri tika rosināti savlaicīgi novērtēt karjeras plānošanas nozīmi. NVA pārvaldē un vairākās filiālēs skolēniem tika organizētas individuālas un grupu karjeras konsultācijas par profesijas izvēles priekšnoteikumiem. Atvērto durvju dienā jaunieši guva priekšstatu par izglītības un darba iespēju daudzveidību, darba karjeras plānošanas nozīmi, uzzināja, kuras profesijas katram no viņiem vispiemērotākās. Skolēniem tika piedāvāta iespēja uzspēlēt izglītojošu datorspēli „Es un mana karjera”, kā arī aizpildīt profesionālās piemērotības testus. Jāpiebilst, ka NVA pārvaldi un filiāles Atvērto durvju dienā apmeklēja 412 skolēni.

Valsts pārvaldes atvērto durvju dienu Latvijas Republikas 90 gadu jubilejas ietvaros organizēja Valsts kanceleja sadarbībā ar valsts pārvaldes institūcijām.

Sagatavoja:
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr. 67021808; 67021744
Aplūkot e-pastu


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv