APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA direktore Slovēnijā piedalās ES Nodarbinātības dienestu vadītāju sanāksmē

 
19.jūnijā Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Baiba Paševica piedalās Eiropas Savienības (ES) Nodarbinātības dienestu vadītāju sanāksmē, kas norisinās Slovēnijā, Mariborā no 19. līdz 20. jūnijam.

Nodarbinātības dienestu sanāksmes dienas kārtībā paredzēts diskutēt par nodarbinātības dienestu modernizāciju un attīstību, kā arī izvērtēt Eiropas Nodarbinātības stratēģiju. Tāpat viens no jautājumu blokiem ir nodarbinātības dienestu vadītāju lomas stiprināšana ES nodarbinātības kopēju mērķu sasniegšanā.

B.Paševica piedalīsies diskusiju blokā par publisko nodarbinātības dienestu elastdrošību jeb elastīgas un drošas darba vietas radīšanu. Turpmāk Eiropas, tai skaitā Latvijas nodarbinātības dienesta sniegto pakalpojumu jomā pastiprināta uzmanība tiks pievērsta vienotu elastdrošības principu iedzīvināšanai darba tiesiskajās attiecībās.

Tāpat sanāksmes ietvaros paredzēts skatīt Eiropas rīcības plānu cilvēku ar invaliditāti situācijai Eiropas Savienībā nodarbinātības kontekstā, kā arī iepazīties ar secinājumiem par jauniešu nodarbinātību.

Sanāksmē paredzēts apspriest arī jaunākās Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju izmantošanas tendences. Otrā semināra dienā ES dalībvalstu nodarbinātības dienestu pārstāvji prezentēs savas valsts jaunākos modernizācijas projektus, kas tiek īstenoti ar ES līdzfinansējumu. Savukārt Vācija iepazīstinās ar Eiropas nodarbinātības dienestu datu bāzi, kurā apkopota ES dalībvalstu, arī Latvijas, informācija par katras valsts nodarbinātības dienestu „labās prakses” piemēriem un pieredzi.

Sagatavoja:
Iveta Kancēna
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vadītāja
Tālr. 67021744, mob: 29466959
Aplūkot e-pastu


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv