APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA viesosies Lietuvas darba biržas vadītājs

 
6. un 7. jūnijā notiks Lietuvas Republikas Darba biržas direktora Vida Šlekaiša un Lietuvas Republikas Darba biržas Starptautisko attiecību nodaļas vadītājas Monikas Višņauskienes darba vizīte Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA).

6. jūnijā plkst. 16.30 NVA direktors Ringolds Beinarovičs un Lietuvas Darba biržas direktors Vids Šlekaitis parakstīs Nodomu protokolu, kas paredz Nodarbinātības valsts aģentūras un Lietuvas darba biržas sadarbību dažādās jomās, tai skaitā darba pieredzes un informācijas apmaiņā, nodarbinātības problēmu risināšanā pierobežu rajonos, Eiropas Sociālā fonda projektu ieviešanā.
Vizītes gaitā viesi no Lietuvas tiks informēti par situāciju Latvijas darba tirgū, par NVA mērķiem, stratēģiju un struktūru, kā arī iepazīsies ar bezdarbnieku apmācības procesu. Savukārt Lietuvas kolēģi informēs par viņu valstī esošu bezdarbnieku apmācības sistēmu pēc darba devēju pieprasījuma.

7. jūnijā V.Šlekaitis un M.Višņauskiene viesosies Latvijas Republikas Labklājības ministrijā, kur tiksies ar Labklājības ministri Dagniju Staķi. Lietuvas darba biržas pārstāvji apmeklēs arī NVA Rīgas reģionālo filiāli.


NVA Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr.: 67021744; 26114728

Papildinformācija:
Tālr.: 67504861
Aplūkot e-pastu

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv