Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Apvienoti NVA Rīgas reģionālās filiāles klientu apkalpošanas centri

 
Piektdien, 12.janvārī, pulksten 16.00 Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktors Ringolds Beinarovičs atklās Rīgas reģionālās filiāles izremontētās telpas Jēzusbaznīcas ielā 11, kur tiks izveidots jauns – Centrālais klientu apkalpošanas centrs (KAC). Lai uzlabotu sadarbību ar klientiem, kā arī optimizētu filiālē notiekošos procesus, nākamās nedēļas sākumā apvienosies Rīgas Ziemeļu rajona, Kurzemes rajona un Zemgales priekšpilsētas klientu apkalpošanas centri, kā arī Rīgas rajona klientu apkalpošanas centrs (līdz šim - Daugavpils iela 31). Reorganizāciju veicināja arī Kurzemes KAC (līdz šim – Stūres iela 3) telpu sliktais tehniskais stāvoklis, kā arī šī centra neērtā atrašanās vieta, kas apgrūtināja klientu nokļūšanu.

Centrālais KAC atradīsies pirmā stāva un daļēji arī otrā stāva rekonstruētajās telpās Jēzusbaznīcas ielā 11. Līdz 20.janvārim tiks pilnībā pabeigta pārvākšanās uz jaunajām telpām Jēzusbaznīcas ielā 11. No 20.janvāra arī Darba informācijas kabinets atgriezīsies savās telpās turpat, Jēzusbaznīcas ielā 11, un būs mūsdienīgāks, aprīkots ar papildus datoriem.

NVA Rīgas reģionālās filiāles Centrālā KAC telpu rekonstrukcija veikta Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) nacionālās programmas projekta „NVA darba apstākļu nodrošināšana atbilstoši veicamajām funkcijām un informācijas operativitātes uzlabošana” ietvaros. Rekonstrukcijas laikā izremontētas klientu pieņemšanas telpas ēkas 1.stāvā un palīgtelpas pagrabstāvā, kā arī atjaunotas inženierkomunikācijas. Telpas pielāgotas personām ar kustību traucējumiem. ERAF finansējums ieguldīts arī klientu pieņemšanas telpas aprīkošanā. Kopējās remontdarbu izmaksas – LVL 422 363,68.

Nodarbinātības valsts aģentūra, pateicoties ERAF finansējumam, 2006.gadā nodrošinājusi prasībām atbilstošus darba apstākļus un vienlaikus uzlabojusi klientu apkalpošanas kvalitāti 13 NVA filiālēs, 5 sektoros un vienā klientu apkalpošanas centrā, kā arī veikusi remontdarbus NVA pārvaldē. Kapitālie remontdarbi 2006.gadā notikuši Preiļu, Rīgas, Valkas, Liepājas, Tukuma, Ventspils, Valmieras, Krāslavas, Balvu, Jēkabpils filiālēs un Līvānu sektorā. Kosmētiskie remontdarbi veikti NVA pārvaldes ēkā, Gulbenes, Talsu un Cēsu filiālēs, Aizputes sektorā (Liepāja), Skrundas sektorā (Kuldīga) Viesītes sektorā (Jēkabpils), Ērgļu sektorā (Madona) un Rīgas reģionālās filiāles Vidzemes priekšpilsētas klientu apkalpošanas centrā. Ludzas filiālē uzsākta un šogad tiek īstenota invalīdu pacēlāja ierīkošana.

Iveta Daine
NVA sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.7021744, 29466755
Aplūkot e-pastu

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv