APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA direktors apmeklēs Salacgrīvu un Limbažus

 
Sakarā ar daudzu AS „Brīvais vilnis” darbinieku atlaišanu no darba, ceturtdien, 23. novembrī, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktors Ringolds Beinarovičs apmeklēs Limbažu rajonu. Salacgrīvā, plkst. 10.00, uzņēmuma „Brīvais vilnis” telpās, Ostas ielā 1, R. Beinarovičs tiksies ar akciju sabiedrības „Brīvais vilnis” valdes priekšsēdētāju Arnoldu Babri, bet plkst. 11.30 Limbažos, NVA Limbažu filiāles telpās, Jūras ielā 27, notiks NVA direktora tikšanās ar Salacgrīvas pilsētas domes priekšsēdētāju Dagni Straubergu. Tiks apspriestas radušās situācijas risinājuma iespējas un palīdzība bez darba palikušajiem cilvēkiem.

Kā zināms, pēc pagaidu aizlieguma tirgot savu produkciju Krievijā, zivju pārstrādes uzņēmums „Brīvais vilnis” no darba atlaida 100 strādājošo. Nodarbinātības valsts aģentūras Limbažu filiālē kā bezdarbnieks jau ir reģistrējies 91 bijušais AS „Brīvais vilnis” darbinieks. Pagaidām no darba atlaistie AS „Brīvais vilnis” darbinieki no NVA piedāvātajiem pakalpojumiem - pārkvalifikācijas un tālākizglītības, profesionālās konkurētspējas paaaugstināšanas kursiem atteikušies, jo cer, ka 2007.gada janvāri situācija ar zivju konservu eksportu normalizēsies, un uzņēmums „Brīvais vilnis” atsāks darbību pilnā apjomā, bet atlaistie darbinieki atgriezīsies iepriekšējā darbā.

24. novembrī, plkst.10.00, Salacgrīvā, AS „Brīvais vilnis” Kultūras nama telpās Nodarbinātības valsts aģentūra rīkos speciālu informatīvo semināru, kurā bezdarbniekiem tiks sniegta viņiem aktuāla informācija, tostarp, par bezdarbnieku tiesībām un pienākumiem, darba likumdošanu, sociālo apdrošināšanu utt.

Šajās dienās arī AS „Limbažu piens” paziņoja, ka pieļauj 55 cilvēku atbrīvošanu no darba decembra vidū, tāpēc Limbažu rajonam patlaban ir pievērsta īpaša Nodarbinātības valsts aģentūras uzmanība.


NVA Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr. 7021744; 26114728
Aplūkot e-pastu

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv