APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA aicina klientus bezdarbnieka statusa iegūšanai pieteikties elektroniski

 

Aicinām klientus, kuri plāno Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) iesniegt pieteikumu bezdarbnieka statusa iegūšanai, reģistrēties statusam elektroniski.

 

Lai korekti izvērtētu Jūsu atbilstību bezdarbnieka statusa iegūšanai, aicinām iesniegumu iesniegt ne agrāk kā nākamajā dienā pēc darba tiesisko attiecību izbeigšanas.  

 

Lai NVA CV un vakanču portālā pieteiktos bezdarbnieka statusam, ne agrāk kā nākamajā dienā pēc darba tiesisko attiecību izbeigšanas jāveic šādi soļi:
1. solis – Atveriet NVA CV un vakanču portālu (https://cvvp.nva.gov.lv);
2.solis – Autorizējieties, izmantojot vienu no portāla latvija.lv autentifikācijas veidiem;
3.solis – Izvēlēties iespēju "Pieteikšanās bezdarbnieka vai darba meklētāja statusam";
4.solis – Izvēlēties iespēju "Pieteikties bezdarbnieka statusam" un norādiet NVA filiāli, ar kuru vēlaties sadarboties;
5.solis – Lejupielādējiet un aizpildiet iesniegumu bezdarbnieka statusa piešķiršanai (paraksts nav vajadzīgs);

6.solis
Aizpildītu iesniegumu WORD formātā saglabājiet kā pielikumu un nosūtiet NVA.

 

Detalizētāka informācija par pieteikšanos bezdarbnieka statusa iegūšanai: https://www.nva.gov.lv/index.php?cid=433&mid=488#bdstatuss 

 

Vēršam Jūsu uzmanību, ka NVA CV un vakanču portālā autentificēties var gan ar internetbankas autentifikācijas līdzekli, uzklikšķinot uz attiecīgās bankas ikonas, gan ar elektronisko parakstu, gan ar eParaksts mobile.

Atgādinām, ka joprojām neklātienē iesniegumu bezdarbnieka statusa piešķiršanai iespējams iesniegt arī valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv ar e-pakalpojuma Iesniegums iestādei starpniecību (e-paraksts nav nepieciešams). Piesakoties bezdarbnieka statusam portālā latvija.lv, neaizmirstiet augšupielādēt aizpildītu iesniegumu un pievienot to kā pielikumu!

 

Lēmumu par bezdarbnieka statusa piešķiršanu, ja persona atbilst visiem Bezdarbnieku un darba meklētāja atbalsta likumā noteiktajiem kritērijiem bezdarbnieka statusa iegūšanai, NVA pieņem vienas darba dienas laikā. Lēmums un informācija par bezdarbnieka tiesībām un pienākumiem tiek nosūtīta klientam rakstiski. Savukārt gadījumā, ja datu pārbaudes rezultātā ir konstatēts, ka persona neatbilst bezdarbnieka statusa iegūšanai, tiek nosūtīts lēmums par atteikumu piešķirt bezdarbnieka statusu.

 

Lai Jums izmaksājamais bezdarbnieka pabalsts tiktu aprēķināts no pirmās bezdarbnieka statusa piešķiršanas dienas, Jums papildus ir jāiesniedz iesniegums Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā, kas atrodams tīmekļa vietnē - https://www.latvija.lv/lv/Epakalpojumi/EP172/Apraksts.

 

Saistībā ar bezdarbnieka pabalsta jautājumiem aicinām sazināties ar Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru www.vsaa.gov.lv

 


 
   

 

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv