APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA saņēma apbalvojumu par nozīmīgu ieguldījumu Zemessardzes stiprināšanā

 

24.janvārī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone piedalījās Zemessardzes atbalstītāju godināšanas pasākumā Aizsardzības ministrijā, kur saņēma Pateicības rakstu par NVA nozīmīgu ieguldījumu Zemessardzes stiprināšanā. Svinīgās ceremonijas laikā godināti tika 25 aktīvākie un atsaucīgākie Zemessardzes atbalstītāji. Latvijas iestādes un uzņēmumi apbalvošanai tika izvēlēti, izvērtējot zemessargu aptauju un Zemessardzes bataljonu komandieru ieteikumus.

Apbalvošanas pasākumā piedalījās aizsardzības ministrs Artis Pabriks, Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs Jānis Garisons, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš, Zemessardzes komandieris brigādes ģenerālis Egils Leščinskis un Zemessardzes atbalstītāji.

NVA direktore Evita Simsone savā uzrunā teica: „Esam gandarīti par mūsu ilggadīgo un auglīgo sadarbību ar Nacionālajiem Bruņotajiem spēkiem un to lielāko struktūru – Latvijas Republikas Zemessardzi. Nodarbinātības valsts aģentūra ir kā tilts, kas savieno darba devējus un darba meklētājus, taču mūsu sadarbībai ar jums ir īpaša nozīme, jo mēs savienojam nevis darba devējus un darba meklētājus ierastajā izpratnē, bet gan mūsu valsts aizstāvjus - tos, kas jau veic šo godpilno misiju, ar tiem, kas vēlas kalpot valsts drošībai un aizsardzībai. Mūsu sadarbībai ir liela sociāla un patriotiska nozīme, kā arī būtisks devums daudzu jauniešu nodarbinātībā, patriotiskajā audzināšanā, fiziskās formas pilnveidošanā, personības attīstībā un uzticībā savai dzimtenei. Mūsu sadarbības veidi ar Nacionālajiem Bruņotajiem spēkiem ir dažādi – tā ir gan jūsu dalība Vakanču gadatirgos reģionos, gan piedalīšanās akcijā „Karjeras dienas darba meklētājiem”, gan tikšanās ar Latvijai kalpot gribošiem iedzīvotājiem NVA filiālēs, gan karjeras konsultācijas Nacionālo bruņoto spēku vienībās. Būsim priecīgi arī turpmāk iesaistīt jūs mūsu pasākumos un akcijās, sniegt informatīvu atbalstu jūsu aktivitātēm Zemessardzes un Nacionālo Bruņoto spēku popularizēšanai un patriotiskās nodarbinātības veicināšanai. Gods kalpot Latvijai!”

 

 

 

 

Foto no Aizsardzības ministrijas mājaslapas  

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv