APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Darba meklētāju un darba devēju tikšanās NVA filiālēs

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs regulāri tiek rīkotas bezdarbnieku un darba meklētāju klātienes tikšanās ar darba devējiem, kuri piedāvā darba iespējas savos uzņēmumos, iestādēs vai organizācijās.

 

24.septembrī plkst.10.00 NVA Jelgavas filiāles 1.stāva nodarbību telpā (Skolotāju iela 3, Jelgava) darba meklētāji aicināti uz tikšanos ar SIA “MILUR” pārstāvjiem, kuri stāstīs par uzņēmumu, vakancēm, darba specifiku, darba laiku, prasībām un ieguvumiem. Tie darba meklētāji, kurus interesē darbs aprūpētāja profesijā, varēs aizpildīt pieteikuma anketas, notiks darbinieku atlase uz brīvajām darba vietām.

 

24.septembrī plkst. 11.30 NVA Ogres filiāles 3.kabinetā (Rīgas ielā 14, Ogrē) un 26.septembrī plkst. 10.00 NVA Ventspils filiāles telpās (Lakstīgalu ielā 1, Ventspils) Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Rekrutēšanas un atlases centrs informēs par militārās karjeras un valsts apmaksātām studijām Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā. Pamatprasības profesionālajam dienestam: Latvijas pilsonība, vecums - no 18 līdz 40 gadiem, fiziskā un garīgā veselība, nav kriminālas sodāmības. Pamatprasības mācībām Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā: Latvijas pilsonība, vecums - līdz 30 gadiem ar vidusskolas izglītību un līdz 35 gadiem ar 2.līmeņa augstāko vai bakalaura izglītību, fiziskā un garīgā veselība, nav kriminālas sodāmības.

 

25.septembrī plkst.11.00 NVA Jelgavas filiāles 1.stāva nodarbību telpā (Skolotāju iela 3, Jelgava) tiek rīkota bezdarbnieku un darba meklētāju tikšanās ar SIA “Dinair Filton” pārstāvjiem, notiks darbinieku atlase brīvajam darba vietām locīšanas iekārtas operatora, komplektētāja un noliktavas darbinieka profesijās. Tikšanās laikā uzņēmuma pārstāvji informēs par darba specifiku, darba laiku, prasībām un ieguvumiem.

 

26.septembrī plkst. 11.00 NVA Daugavpils filiāles 103.telpā (Varšavas iela 18, Daugavpils) notiks bezdarbnieku un darba meklētāju tikšanās ar darba devēju SIA “Girtekos Logistika”. Uzņēmums piedāvā darba iespējas izstrādājumu marķētājiem noliktavā Olaines novadā, nodrošinot bezmaksas izmitināšanu un transportu no un līdz darba vietai, kā arī 2 reizes mēnesī no un uz Daugavpili.

 

26.septembrī plkst. 10.00 NVA Jūrmalas filiāles Tukuma klientu apkalpošanas centra 6.telpā (Šēseles ielā 3, Tukums) ar bezdarbniekiem un darba meklētājiem tiksies darba devējs SIA “Droga-A”, lai informētu par darba iespējām uzņēmumā. Aicināti bezdarbnieki un darba meklētāji, kurus interesē darbs noliktavas strādnieka profesijā.

 

26.septembrī plkst.10.00 NVA Jelgavas filiāles 1.stāva nodarbību telpā (Skolotāju iela 3, Jelgava) ar bezdarbniekiem un darba meklētājiem tiksies SIA “Latvijas Piens” pārstāvji, notiks darbinieku atlase brīvajam darba vietām elektrokāra vadītāja un ceha strādnieka profesijās.


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv