APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA piedalās izstādē „Skola 2012”

 
Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) speciālisti piedalās starptautiskajā izglītības izstādē „Skola 2012”, kas no 1. līdz 4.martam notiek Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

NVA stendā jaunieši un citi izstādes apmeklētāji tiek informēti par karjeras plānošanas un veidošanas jautājumiem, par Latvijas darba tirgū pieprasītajām profesijām un profesionālās izglītības iespējām, tiek stāstīs par tiem NVA nodarbinātības pasākumiem jauniešiem bezdarbniekiem, kas ļauj iegūt darba tirgū tik nepieciešamo darba pieredzi un praksi – „Darba vieta jaunietim” un „Atbalsts brīvprātīgajam darbam”. Interesenti var iztaujāt arī Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) pārstāvjus un uzzināt, kas jāņem vērā, meklējot darbu ārzemēs vai izmantojot komersantu piedāvātos darbiekārtošanas pakalpojumus. EURES konsultanti atbildēs uz jautājumiem par nodarbinātības un izglītības iespējām, brīvajām darba vietām, kā arī dzīves un darba apstākļiem Eiropas valstīs.

Izstādi “Skola 2012” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju. Izstādes darba laiks ceturtdien, piektdien un sestdien no 10.00 līdz 18.00, bet svētdien līdz 17.00.

NVA dalība izstādē iespējama, pateicoties ESF projekta ”Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide”  (Nr. 1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstam.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv