APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Pasākums „Atbalsts jauniešu brīvprātīgajam darbam” guvis lielu atsaucību

 
Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) īstenotajā pasākumā „Atbalsts jauniešu brīvprātīgajam darbam” pēc operatīvajiem datiem (09.12.2011.) jau ir iesaistīti 1075 jaunieši bezdarbnieki vecumā no 18-24 gadiem. Jauniešu bezdarbnieku, kā arī biedrību un nodibinājumu atsaucība ir liela, plānotie pasākumā „Atbalsts jauniešu brīvprātīgajam darbam” iesaistes rādītāji simtprocentīgi nodrošināti NVA Balvu, Krāslavas, Limbažu, Ludzas, Tukuma, Valkas filiālēs, savukārt palielināt plānotos rādītājus jau lūgušas NVA Alūksnes, Bauskas, Daugavpils, Gulbenes, Jūrmalas, Kuldīgas, Preiļu, Rēzeknes, Saldus, Ventspils filiāles. Pasākumā turpinās iesaiste NVA Aizkraukles, Cēsu, Daugavpils, Jelgavas, Jēkabpils, Liepājas, Madonas, Ogres, Rīgas, Rēzeknes, Saldus, Siguldas, Talsu, Valmieras filiālēs.

Populārākās brīvprātīgo darbu profesijas: PROJEKTU VADĪTĀJS, PROJEKTU ASISTENTS, SOCIĀLĀ DARBA ORGANIZATORS, PASĀKUMU ORGANIZATORS, JAUNATNES LIETU SPECIĀLISTS, ASISTENTS PERSONĀM AR INVALIDITĀTI, SKOLOTĀJA PALĪGS, SOCIĀLAIS APRŪPĒTĀJS, AUKLIS u.c. Pasākumā iesaistītie jaunieši bezdarbnieki darbojas arī IT jomā un administratīvajā darbā, pieprasītas ir pulciņu vadītāja, sporta pasākumu organizētāja, daiļdārznieka, virtuves strādnieka, mākslinieka u.c. brīvprātīgā darba vietas.

Pasākumu „Atbalsts jauniešu brīvprātīgajam darbam” NVA īsteno kopš šī gada augusta. Tajā tiek iesaistīti bezdarbnieki vecumā no 18 līdz 24 gadiem un pasākuma mērķis ir veicināt jauniešu bezdarbnieku bezatlīdzības darbību sabiedrības labā, piedaloties brīvprātīgajā darbā biedrībās vai nodibinājumos.

Jauniešu brīvprātīgā darba vietas biedrības un nodibinājumi piesaka tajā NVA filiālē, kuras teritorijā darbojas. Viena brīvprātīgā darba veicēja nodarbinātības ilgums – no viena līdz 6 mēnešiem.

Lai arī brīvprātīgā darba veicēji visbiežāk nesaņem atalgojumu naudas izteiksmē, bet gan gandarījumu un prieku par savu paveikto darbu, NVA nodrošina zināmu atbalstu - jaunietis bezdarbnieks par brīvprātīgo darbu ik mēnesi saņem atbalstu - 40 latus. Savukārt tiem pasākuma dalībniekiem, kuriem ir noteikta invaliditāte - tie ir 60 lati. Jaunieši bezdarbnieki pasākuma laikā ir apdrošināti pret nelaimes gadījumiem.

Detalizētāka informācija par pasākumu, kā arī saistošie dokumenti atrodami NVA mājas lapas (www.nva.gov.lv) sadaļā "Bezdarbniekiem" un "Darba devējiem" --> „Atbalsts jauniešu brīvprātīgajam darbam

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv