APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Latvijas un Polijas nodarbinātības speciālisti apsprieda pārrobežu sadarbību

 

19.maijā Daugavpilī EURES pasākuma „Latvijas – Polijas pārrobežu sadarbība un pieredzes apmaiņa” ietvaros tikās Bjalistokas Nodarbinātības dienesta un Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Daugavpils filiāles darbinieki. Tikšanās laikā tika apspriestas bezdarba un darba tirgus aktualitātes un nodarbinātības tendences Bjalistokas un Daugavpils reģionos, Bjalistokas Nodarbinātības dienesta pasākumi bezdarbniekiem, nodarbinātām personām, studentiem un citiem klientiem, kā arī NVA aktīvās nodarbinātības pasākumi, EURES aktivitātes un projekti.

NVA konsultante EURES jautājumos Ilze Luīze Gornika uzsver, ka Latvijas-Polijas pārrobežu sadarbības apspriede ļauj daudz labāk izprast situāciju Polijas darba tirgū, apzināties Latvijas un Polijas kopējās problēmas un to iespējāmos risinājumus. Pateicoties poļu kolēģu informācijai, EURES konsultanti Latvijā varēs klientiem sniegt izsmeļošākas ziņas par darba tirgus situāciju un darba iespējām Polijā, jo informācijas apmaiņa starp Latviju un Poliju aktīvi notiks arī pēc pasākuma.

 

 

 

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv