APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Liepājā un Rēzeknē notika NVA un EURES izstāde „Darbs un Karjera 2011”

 
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkls (EURES) šā gada 22.februārī Liepājā, Rožu laukumā 5/6, Latviešu biedrības nama lielajā zālē un 24.februārī Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 95, Rēzeknes novada pašvaldības Lielajā zālē organizēja starptautisko izstādi „Darbs un karjera 2011”, kas Eiropas Komisijas atbalstītās kampaņas „Eiropas Darba dienas” ietvaros notika 200 Eiropas pilsētās, to vidū – Liepājā un Rēzeknē.

Izstādē piedalījās NVA speciālisti, Lielbritānijas, Lietuvas, Norvēģijas, Somijas un Vācijas nodarbinātības dienestu darbinieki, EURES konsultanti, Latvijas mācību iestāžu un augstskolu, valsts un pašvaldību institūciju, kā arī Eiropas informācijas tīklu pārstāvji. Izstādes apmeklētāji tika informēti par darba, izglītības, karjeras un biznesa uzsākšanas iespējām Latvijā un citās Eiropas valstīs.

NVA stenda apmeklētāji varēja iegūt informāciju par NVA īstenotajiem nodarbinātības pasākumiem, profesionālās un neformālās izglītības iespējām, kā arī uzzināja par darba piedāvājumiem Latvijā, savukārt EURES konsultanti stāstīja par darba iespējām un nosacījumiem, vakancēm un dzīves apstākļiem Eiropas valstīs.


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv