APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Tiek piedāvāta iespēja strādāt sezonas darbus Parīzes Disnejlendā

 
Sadarbībā ar Eiropas nodarbinātības dienestu tīklu (EURES) pazīstamais izklaides uzņēmums “Disneyland Paris” aicina darba meklētājus pieteikties sezonas darbiem, kas saistīti ar izklaides un atrakciju parka apmeklētāju apkalpošanu. Pretendentiem jābūt vismaz 18 gadus veciem, jāpārvalda angļu valoda, jābūt arī franču valodas zināšanām. Parīzes Disnejlendai ir vajadzīgi apkalpošanas, ēdināšanas, pārdošanas speciālisti, kā arī apkopēji.

Darba devējs piedāvā darba algu virs 1300 EUR mēnesī, dzīvesvietu kopmītnēs, ēdināšanu, daļēji apmaksā transporta izdevumus nokļūšanai līdz Francijai (līdz 152 EUR), kā arī Francijas teritorijā (līdz 75%). Darba laiks - 35 stundas nedēļā, darba iespējas - sākot no šī gada februāra līdz septembra beigām.

CV un pieteikuma vēstule angļu vai franču valodā jānosūta līdz šī gada 21.janvārim EURES konsultantei Ilzei Luīzei Gornikai (
Aplūkot e-pastu
) vai uz e-pastu Francijā -
Aplūkot e-pastu
.

Detalizētāka informācija atrodama NVA mājaslapas EURES sadaļā. Papildus informāciju var iegūt, arī sazinoties ar EURES konsultanti Latvijā Ilzi Luīzi Gorniku pa tālruni 65435460.

Uzziņai: Disneyland Paris ir pasaulē pazīstams uzņēmums, kurš sastāv no diviem atrakciju parkiem (Disneyland Parks un Walt Disney Studios Parks), septiņām Disney viesnīcām, diviem konferenču centriem, golfa laukuma, izklaides kompleksa Disney Village, 56 atrakciju iespējām, 55 veikaliem, 68 pārtikas un dzērienu tirdzniecības vietām.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv