APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

12 bezdarbnieki iegūst ķīmisko procesu tehniķa kvalifikāciju un strādās AS „Grindeks”

 

NVA īstenotā nodarbinātības pasākuma „Bezdarbnieku profesionālā apmācība, pārkvalifikācija vai kvalifikācijas paaugstināšana pēc darba devēja pieprasījuma” ietvaros divpadsmit Rīgas reģionālajā filiālē reģistrētie bezdarbnieki apguva izglītības programmu "Ķīmisko procesu tehniķis".

Četru mēnešu laikā viņi mācījās Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžā, kur apguva teorētiskās zināšanas, savukārt divus mēnešus strādāja akciju sabiedrībā "Grindeks", apgūstot praktiskas darba iemaņas. Visus divpadsmit absolventus, kuriem tagad ir ķīmisko procesu tehniķa kvalifikācija, farmācijas kompānijā "Grindeks" nodrošinās ar darbu.  

Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Baiba Paševica:
"Mūsu galvenais uzdevums ir panākt darba meklētāju atgriešanos darba tirgū, ko varam veicināt, sadarbojoties ar darba devējiem. Ja mūsu klientiem būs darbs, tad ieguvēji būs arī darba devēji, jo, attīstoties ražošanai un uzņēmējdarbībai, darba tirgū noteicošās prasības būs darbaspēka izglītības kvalitāte, prasmes un pieredze. Aicinu arī citus Latvijas darba devējus smelties no labās prakses piemēra, ko izmantoja "Grindeks", lai mūsu klienti, iegūstot uzņēmumos profesionālās iemaņas un specifiskas zināšanas, reāli iekārtotos darbā, bet darba devēji iegūtu kvalificētus, konkurētspējīgus un uzticamus darbiniekus."

Aktīvais nodarbinātības pasākums „Bezdarbnieku profesionālā apmācība, pārkvalifikācija vai kvalifikācijas paaugstināšana pēc darba devēja pieprasījuma” ļauj darba devējiem ar NVA atbalstu sagatavot nepieciešamos speciālistus. Apmācība tiek organizēta, ja darba devējs uzņemas saistības pēc apmācības beigšanas pieņemt bezdarbnieku darbā un nodarbināt attiecīgajā profesijā.


Pārkvalifikācijas kurss centīgākajiem palīdz iegūt darbu A/s "Grindeks"!
Skatiet labas prakses piemēra video!


© Sižets no TV raidījuma "Viss notiek", autors: Ansis Bogustovs (HansaMedia), 07.12.2009


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv