Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA informatīvās dienas Liepājā un Liepājas rajonā

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina rīkot informatīvās dienas Latvijas reģionos, lai bezdarbniekus un darba meklētājus klātienē iepazīstinātu ar NVA piedāvātajām iespējām atrast savu vietu darba tirgū. Viens no šādu semināru pamatuzdevumiem ir informācijas sniegšana tajās Latvijas apdzīvotajās vietās, kurās nav NVA filiāļu un nokļūšana līdz rajona centram ir visai apgrūtināta. Ceturtdien, 30. martā, NVA informatīvās dienas sāksies Liepājas rajonā – Kazdangā un Pāvilostā.

Piektdien, 31. martā, plkst. 11.00 Nodarbinātības valsts aģentūras direktors Ringolds Beinarovičs atklās informatīvo semināru Liepājā. No plkst. 11.30 līdz 13.00 notiks NVA direktora tikšanās ar Liepājas pilsētas un Liepājas rajona uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem. Sarunās piedalīsies Liepājas rajona padomes priekšsēdētājs Aivars Šilis, Liepājas Sociālā dienesta direktore Aija Barča, kā arī Liepājas Domes priekšsēdētāja vietnieki Silva Golde un Gunārs Ansiņš. 31. marta pēcpusdienā NVA informatīvo dienu seminārs turpināsies Bunkā.

Lai saistošā un visiem saprotamā veidā stāstītu par NVA pakalpojumiem, iedrošinātu un motivētu cilvēkus izmantot NVA sniegtās iespējas, semināros rādīs kinorežisora Vara Braslas informatīvās spēlfilmas par NVA pakalpojumiem. Pēc īsfilmu „Tu tikai neuztraucies” un „Drēbniecīte Ruta” noskatīšanās notiks pārrunas ar NVA projektu pārstāvjiem. Par bezdarbnieku pārkvalifikācijas un tālākizglītības iespējām stāstīs projekta koordinatore Dace Bāliņa. Par modulārajām apmācībām informēs Nacionālās programmas projekta "Apmācības bezdarbnieku un darba meklētāju konkurētspējas nodrošināšanai" vadītāja Maija Zariņa un koordinatore Dace Baraka, savukārt, par apmācībām sociālās atstumtības riska grupām (jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem, mātes pēc bērna kopšanas atvaļinājuma, invalīdi, personas pēc ieslodzījuma, ilgstošie bezdarbnieki...) runās projekta koordinatore Inese Riekstiņa. NVA Juridiskā departamenta juriste Līga Emule informēs par darbiekārtošanas tiesiskajiem aspektiem, bezdarbnieku tiesībām un pienākumiem.

Piedalīties aicināti visi bezdarbnieki un darba meklētāji.Dainis Jukonis, NVA sabiedrisko attiecību speciālists
Tālr. 7021744; 6114728
Aplūkot e-pastu

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv