Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA piedāvā profesionālo apmācību Īrijā

 

Nodarbinātības valsts aģentūras EURES (Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkls) un Īrijas Apmācību un nodarbinātības pārvalde piedāvā vienreizēju iespēju Īrijā apgūt viesnīcu un ēdināšanas nozares profesijas ēdienu gatavošanas, klientu apkalpošanas un telpu uzkopšanas jomā. Tiks apmācīti šefpavāri, pavāri, bārmeņi, viesmīļi un istabenes.

Mācības sāksies nākamā gada janvārī un ilgs no 13 līdz 16 nedēļām. Pēc sekmīgas mācību procesa pabeigšanas tiks izsniegts starptautiskais FETAC sertifikāts. Mācību un dzīvošanas izdevumus, kā arī pusdienu, mācību materiālu, formas tērpu izmaksas sedz Īrijas puse. Īrijas Apmācības un nodarbinātības dienests piedāvā arī karjeras iespējas.

Tiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri vēlas piedalīties šajā starptautiskajā mācību projektā, līdz 28. novembrim dokumenti (CV, pases izmēra fotogrāfija un motivācijas vēstule angļu valodā ar apmācību programmas norādi) jāiesniedz jebkurā Nodarbinātības valsts aģentūras filiālē. Pretendentiem jābūt labai angļu valodas prasmei.

Pārrunas ar kandidātiem notiks angļu valodā šā gada 1. un 2. decembrī.

Dainis Jukonis
Nodarbinātības valsts aģentūras
Sabiedrisko attiecību speciālists
Tel. 7021744
Mob.6114728

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv