APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Nodarbinātības valsts aģentūra prezentē otro reklāmas īsfilmu

 

Nodarbinātības valsts aģentūra pirmdien, 17.oktobrī prezentēs tikko tapušo reklāmas īsfilmu “Drēbniecīte Ruta”. Filmas iecere ir mudināt bezdarbniekus un darba meklētājus saņemties, mainīt savu ierasto dzīves situāciju, izmantojot Nodarbinātības valsts aģentūras iespējas mācīties, pārkvalificēties un atgriezties darba tirgū.

„Drēbniecītes Rutas” sižets stāsta par trīsdesmitgadīgu mazpilsētas sievieti, kura naktīs strādā maizes ceptuvē, audzina divus bērnus, viena „cīnās” ar dzīvi un mēģina nopelnīt iztiku, neskatoties uz to, ka viņai ir arī.. vīrs. Tomēr viņas dzīvi izmaina Nodarbinātības valsts aģentūras piedāvātie kursi un speciālistu ieteikumi.

Filma tapusi Kuldīgā, aktieri darbojas dokumentālā vidē. Rutas lomā Sigita Jevgļevska, viņas vīrs - Valdis Liepiņš un kaimiņš - Juris Lisners. „Drēbniecīte Ruta” veidota filmu studijā F.O.R.M.A., scenārija autors Alvis Lapiņš, režisors Varis Brasla, operators Uldis Jancis.
Filmu paredzēts demonstrēt bezdarbniekiem dažādos semināros un informatīvajās dienās, kā arī Latvijas TV un reģionālajās televīzijās.
Filmas pirmizrādē klātesošos uzrunās NVA direktors Ringolds Beinarovičs, ir aicināta piedalīties labklājības ministre Dagnija Staķe.
Žurnālisti tiek laipni aicināti būt klāt filmas prezentācijā 17.oktobrī pl. 16.00 Kinogalerijā, Jaunielā 24.

Iveta Daine,
NVA sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 7021744; 9466755
E-pasts:

Aplūkot e-pastu
style="font-size: 8px">

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv