Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA piedalās starptautiskā projekta “Dažādo kultūru riski multinacionālajās organizācijās” īstenošanā

 

 


Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) sniegs informatīvu atbalstu biedrībai “Patvērums “Droša māja” projekta “Dažādo kultūru riski multinacionālajās organizācijās” (Cultural risk in the organisation in the globalisation era- competences vs. Reality) īstenošanas laikā, lai pievērstu sabiedrības uzmanību globalizācijas ietekmei uz darba kultūru. Projekts tiek īstenots no 2018. gada 1.oktobra līdz 2020. gada 30.septembrim ar Eiropas Savienības programmas ERASMUS atbalstu.

 

Globalizācijas ietekmē strauji palielinās personu mobilitāte, un migrācijas rezultātā arvien vairāk vienā darba kolektīvā strādā dažādu kultūru speciālisti. Pētījumi liecina, ka multinacionālās organizācijās var pastāvēt dažādi riski, kas kavē organizācijas attīstību - atvērtības trūkums, vietējās valodas un tradīciju nezināšana, punktualitātes trūkums un citi.

 

Projekta “Dažādo kultūru riski multinacionālajās organizācijās” mērķis ir novērst iespējamo konfliktsituāciju rašanos, izstrādājot dažādus informatīvos materiālus un tiešsaistes interaktīvo mācību programmu. Projektu palīdzēs realizēt Polijas Tehnoloģiju pētniecības institūts (Institute for Sustainable Technologies – National Research Institute), Itālijas pieaugušo izglītības organizācija (Training 2000), Kipras biznesa organizācijas pieaugušo izglītības jomā (DIPA Business Solutions LTD) un Koventrijas Universitāte (Coventry University) no Lielbritānijas.

Papildus projektā ir iesaistītas divas nevalstiskās organizācijas, kas sniedz atbalstu sociāli mazaizsargātām grupām – “FILOKALIA” un “The Pro Humanum Association’s”. Projektā īstenošanā piedalās arī Itālijas uzņēmums „Pezāro un Urbino amatniecības un mazo un vidējo uzņēmumu konfederācija” (Confederazione Nazionale dell' Artigianato e della Piccola e Media Impresa di Pesaro e Urbino), kas sniedz atbalstu mazajiem un vidējiem uzņēmējiem.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv