APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Ar ERAF atbalstu tiek pilnveidotas NVA informācijas sistēmas un e-pakalpojumi

 

 

 

Projekts Nr. 2.2.1.1/17/I/032 „Darbaspēka piedāvājuma un pieprasījuma prognozēšanas un monitoringa sistēmas izveide”Lai uzlabotu Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) darbības efektivitāti, pilnveidojot informācijas un komunikācijas tehnoloģiju iespējas, ko izmanto gan darbinieki un klienti, gan valsts un pašvaldību institūcijas, gan uzņēmēji un pētnieki, gan mediji un izglītības iestādes, gan citi lietotāji, sadarbībā ar Labklājības ministriju un Ekonomikas ministriju tiek īstenots Eiropas reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekts „Darbaspēka piedāvājuma un pieprasījuma prognozēšanas un monitoringa sistēmas izveide”.

Projekta ietvaros tiks veikti uzlabojumi NVA informācijas sistēmās un e-pakalpojumos, tostarp tiks pilnveidots Darba tirgus īstermiņa prognožu risinājums - būs iekļauta informācija arī par vidējā termiņa un ilgtermiņa prognozēm, darba tirgus situāciju, kā arī par apmācību iespējām. ERAF projekts „Darbaspēka piedāvājuma un pieprasījuma prognozēšanas un monitoringa sistēmas izveide” paredz arī informācijas sistēmu pilnveidojumus vakanču un darba meklētāju prasmju salāgošanai, norēķiniem ar darba devējiem, bezdarbniekiem, darba meklētājiem un apmācību pakalpojumu sniedzējiem.

Īstenojot ERAF projektu „Darbaspēka piedāvājuma un pieprasījuma prognozēšanas un monitoringa sistēmas izveide” jau ir noslēgts konsultāciju pakalpojumu līgums ar SIA “AA Projekts”, veikta esošo darbības procesu analīze un sagatavoti procesu pilnveides priekšlikumi - biznesa procesu specifikācija, sagatavota sistēmas izmaiņu iepirkuma tehniskā specifikācija, pabeigts iepirkums “Informācijas sistēmas izstrāde izmaiņu realizācijai Bezdarbnieku uzskaites un reģistrēto vakanču informācijas sistēmā (BURVIS) (Norēķini, datu analīze un atvēršana un darba tirgus prognoze un vakanču salāgošanas pilnveide)”, noslēgts līgums ar SIA “UNISO”, kas uzsācis izmaiņu izstrādi informācijas sistēmā BURVIS.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv