APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Divpadsmit soļi, kas jāzina, atgriežoties Latvijā

 

Pirms atgriešanās Latvijā, ārvalstī ir jāsaņem visi dokumenti un izziņas, kas liecina par nodarbinātību un saņemtajiem sociālās apdrošināšanas pakalpojumiem, kā arī dokumenti par darba periodiem un nomaksātajiem nodokļiem...
NVA direktore Evita Simsone: "Darba tirgus nebija apstājies nevienu brīdi"

 

Šī gada marta sākuma NVA uzskaitē bija 58 247 bezdarbnieki, marta beigās – 61926, aprīļa beigās – 72917 un 29.maijā - 76 383. Aprīlī, salīdzinot ar marta beigām, reģistrēto bezdarbnieku kopskaits ir palielinājies par 10991 cilvēku, bet no 1. līdz 29.maijam, salīdzinot ar aprīļa beigām, reģistrēto bezdarbnieku skaits bija palielinājies par 3466 personām.
NVA uzsāk klientu iesaisti transportlīdzekļu un traktortehnikas vadītāju mācību programmu apguvē

 

NVA atsāk neformālās izglītības programmu klātienes apguvi grupās

 


NVA organizētie skolēnu nodarbinātības pasākumi šovasar tomēr notiks

 

Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotie skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumi 2020. gadā norisināsies divus mēnešus - no 1. jūlija līdz 31. augustam. Iepriekš pieņemtais lēmums pasākumus nerīkot atcelts, ņemot vērā COVID-19 situācijas stabilizēšanos.
NVA aicina darba devējus līdz 4.jūnijam pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) līdz šī gada līdz 4.jūnijam pieņem darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir iespēja darba devējiem saņemt dotāciju, lai sagatavotu vajadzīgos speciālistus, izvēloties un apmācot NVA reģistrētos bezdarbniekus uzņēmuma vidē.
Biedrības un nodibinājumi NVA filiālēs var pieteikties bezdarbnieku iesaistei darbā sabiedrības labā