Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Lieliska iespēja parunāt ar darba devēju, apskatīt darba vietu, iepazīt darba apstākļus

 

Zoja Privalova pēc Daugavpils 10. vidusskolas absolvēšanas 2000.gadā turpinājusi mācības Koledžā RRC Jūrmalā, kur ieguvusi diplomu specialitātē “komercdarbinieks rūpniecībā”.
Atradusi šuvējas darbu kāzu salonā

 

Daiga Zīriņa savulaik apguvusi lauksaimniecībā svarīgo lopkopja profesiju, taču tā kā darba tirgū zudis pieprasījums pēc lopkopības speciālistiem, vēlāk kursos apguvusi arī lietvedību un grāmatvedību.
Ja tu pats esi labs, tev pretī arī nāk ar labu

 

Ārija Niedola kādreiz strādājusi par zootehniķi, kopusi lopus zemnieku saimniecībā, taču pēc ērču encefalīta izslimošanas vairs nav varējusi šo darbu veikt.


"Pēc atvērto durvju dienas – uz darbu!"

 

Genadijs Ļaksa par NVA rīkoto akciju “Atvērto durvju dienas uzņēmumos personām ar invaliditāti” uzzināja no sava NVA filiāles nodarbinātības aģenta, kas sazinājās ar Genadiju un informēja par iespēju apmeklēt uzņēmumu “Fazer Latvija”, lai iepazītos ar vienu no lielākajiem maizes ražotājiem Latvijā, redzētu darba vidi, darba apstākļus un klātienē tiktos ar darba devēju.
„Priecājos, ka esmu vajadzīgs”

 

Andris Ulmanis Rīgas 2.medicīnas skolā ieguvis feldšera laboranta profesiju, 15 gadus strādājis par reģistratoru poliklīnikā, taču pēc tam vairāk nekā gadu bija bez darba, lai gan to aktīvi meklēja. Nodarbinātības valsts aģentūras filiālē viņam piedāvāja piedalīties atvērto durvju dienā uzņēmumā „Transcom Worldwide Latvia,” un jau drīzumā Andris šajā uzņēmumā tika pieņemts darbā klientu apkalpošanas speciālista amatā (sniedz informāciju pa tālruni).

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv