APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA saņem Efektīvas pārvaldības gada balvu

 
31. oktobrī Latvijas darba devēju konfederācijas un Valsts kancelejas organizētajā „Efektīvas pārvaldības un partnerības forumā” Nodarbinātības valsts aģentūrai (NVA) tika pasniegta Efektīvas pārvaldības gada balva, kuras mērķis - apzināt labas pārvaldības piemērus, izvērtējot darbības efektivitātes rezultātus un to ietekmi uz organizācijas attīstību. NVA šis nozīmīgais apbalvojums piešķirts par karjeras pakalpojumu sniegšanu bezdarbniekiem, darba meklētājiem un citām bezdarba riskam pakļautām personām.

Saņemot apbalvojumu, NVA direktore B.Paševica teica: „Efektīva pārvaldība un partnerība cieši sasaucas ar Nodarbinātības valsts aģentūras misiju. Aģentūra tiecas uz efektīvu un uz klientiem orientētu valsts institūciju. Mēs esam vērsti uz attīstību, nodrošinot profesionālu un kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu. Jau gadu un divus mēnešus NVA struktūrā sekmīgi darbojas jaunizveidotais Karjeras pakalpojumu departaments un visās NVA filiālēs integrēti 60 karjeras konsultanti. Karjeras konsultanti nodrošina karjeras pakalpojumu sniegšanu gan bezdarbniekiem un darba meklētājiem, gan skolniekiem, gan citām ieinteresētām personām. Patiesībā, NVA klients šodien var būt ikviens Latvijas iedzīvotājs.”

NVA direktore norādīja, ka ir palielinājies karjeras konsultācijas saņēmušo cilvēku skaits, pieaudzis arī apkalpoto bezdarba riskam pakļauto personu īpatsvars. Šajā gadā karjeras konsultācijas jau ir saņēmuši 47 694 personas, t.sk. 55% jeb 26367 NVA reģistrētie bezdarbnieki un darba meklētāji un 21327 (45%) citi interesenti.

Efektīvas pārvaldības gada balva – bronzas lauvas statuja tiek pasniegta labākajiem labas pārvaldības un korporatīvās pārvaldības piemēriem trijās kategorijās. Nodarbinātības valsts aģentūrai balva piešķirta valsts pārvaldes iestāžu kategorijā, savukārt uzņēmumu kategorijā balvu saņēma VAS Latvijas Dzelzceļš, bet pašvaldību kategorijā - Valmieras pilsētas dome.

Sagatavoja:
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr. 67021808; 67021744
Aplūkot e-pastu

Aplūkot e-pastu

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv