APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA EURES konsultanti tiešsaistē atbildēs uz Jūsu jautājumiem!

 

Projekts nr. 7.1.2.1./15/I/001 „ EURES tīkla darbība Latvijā”


Eiropas darba mobilitātes portālā katru piektdienu no plkst. 13.00 līdz 15.00 pēc Latvijas laika jebkurš interesents jebkurā pasaules valstī, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu (čatu), var sazināties ar Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) speciālistiem un saņemt konsultācijas par darba iespējām, dzīves apstākļiem un darba tirgus situāciju Latvijā un citās Eiropas valstīs, par NVA pakalpojumiem un atbalstu darba meklēšanā, par to, kādas administratīvās procedūras jāveic un kādi dokumenti ir nepieciešami, atgriežoties Latvijā, kā arī par bezdarbnieka pabalsta vai pensijas pārcelšanas nosacījumiem un citiem aktuālajiem jautājumiem.


Tā ir lieliska iespēja Latvijas valstspiederīgajiem, kuri šobrīd dzīvo un strādā ārvalstīs, bet vēlas atgriezties Latvijā, saņemt NVA EURES profesionāļu informatīvo palīdzību! EURES konsultanti specializējas praktiskos un administratīvos jautājumos par Eiropas darba mobilitāti starpvalstu un pārrobežu līmenī.


Tiešsaistes tērzēšanas dalībnieki visbiežāk interesējas par darba piedāvājumiem, nodarbinātības nosacījumiem un dzīves apstākļiem Latvijā, kā arī par ārvalstī iegūto sociālo garantiju saglabāšanu, piemēram, par bezdarbnieka pabalstu un tā eksportu. Tiešsaistes saziņas laikā EURES konsultanti, atbildot uz jautājumiem, katra cilvēka situāciju izvērtē individuāli, lai ieteiktu tieši viņam vispiemērotākos risinājumus.

 


Tiešsaistes tērzēšana ar NVA EURES konsultantiem kopš šī gada februāra ik darba piektdienu pieejama: https://saite.lv/uPXf8. Klikšķiniet uz “CHAT with EURES LV” un uzdodiet savu jautājumu latviešu vai angļu valodā.

Uz tikšanos tiešsaistē!Uzziņai:
EURES ir Eiropas valstu Nodarbinātības dienestu un sadarbības partneru tīkls, kura galvenais uzdevums ir sniegt atbalstu tiem darba ņēmējiem un darba devējiem, kuri vēlas izmantot Eiropas darbaspēka mobilitātes iespējas.
Latvijā EURES tīklu pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūra.

 

Ar EURES konsultantiem Latvijā var sazināties:

 

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv