APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Uzzini, pirms piekrīti darbam ārvalstīs!

 
Latvijas darba meklētājiem, kas izvērtē iespēju strādāt ārvalstīs, ir nepieciešams ekspertu padoms, lai darba piedāvājumu klāstā atšķirtu patiesību no viltus un zinātu, kā pareizi rīkoties meklējot darbu vai strādājot ārpus Latvijas. Ārlietu ministrija kopā ar Nodarbinātības valsts aģentūru atgādina:

  1. Kam jāpievērš īpaša uzmanība, iepazīstoties ar darba piedāvājumiem ārvalstīs (Plašāka informācija par darba un dzīves apstākļiem ārvalstīs).
  2. Kādus pakalpojumus sniedz Nodarbinātības valsts aģentūras Eiropas nodarbinātības dienestu tīkls (EURES) un kam jāpievērš uzmanība, izmantojot privāto firmu piedāvātos darbiekārtošanas pakalpojumus. Plašāka informācija par NVA EURES pakalpojumiem un licencētajiem komersantiem – darbiekārtošanas pakalpojumu sniedzējiem.
  3. Kā jārīkojas ārkārtas situācijās ārvalstīs.

Palīdzību krīzes situācijās ārvalstīs iespējams saņemt gan vēršoties Latvijas pārstāvniecībās ārvalstīs (saraksts ar Latvijas pārstāvniecību, vēstniecību adresēm, tālruņiem ārvalstīs ), gan sazinoties ar Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta dežurantu pa mobilo tālruni – 29 287 398 (24 stundas diennaktī, arī brīvdienās un svētku dienās).

Lai informācija par ceļošanu un arī par nodarbinātības jautājumu problemātiku ārvalstīs būtu iedzīvotājiem pieejamāka, Ārlietu ministrija ir ieviesusi arī bezmaksas informatīvo tālruni – 8000 5905 (darbojas darbdienās darba laikā, zvanot no ārvalstīm tālruņa numurs: +371 67 015 905). Tāpat pilnveidots Konsulārais reģistrs, kas nodrošina operatīvāku nepieciešamās palīdzības saņemšanu ārvalstīs.

Ārkārtas situāciju tālruņa numurs +371 26 337 711 (diennakts dežūrtālrunis ārkārtas situācijās: nāves gadījumi, smagas saslimšanas, katastrofas utml.) 
   

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv