Darba devējiem Darba meklētāji Jaunumi
NVA logo, tekstuāls saturs. foto: sezonas darbs, ogu vākšanas

Ik gadu pavasarī lauksaimniecībā, būvniecībā un ceļu būvē mežsaimniecībā un citās nozarēs darba devēji sāk meklēt darbiniekus sezonas darbiem.

Lai veicinātu abpusēji ērtu un ātru sezonas darbu devēju un sezonas darbu meklētāju saziņu vienuviet, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus sezonas darba piedāvājumus reģistrēt NVA CV un vakanču portālā, papildu pazīmju joslā norādot “sezonas darbs"

Darba meklētāji NVA CV un vakanču portālā var ērti un ātri iegūt informāciju par aktuālajām sezonas vakancēm un piemeklēt sev vispiemērotāko darba vietu, papildus pazīmēs izvēloties “sezonas darbs".

Šogad akcijas  “Sezonas darbi” ietvaros NVA organizē sezonas darbu devēju un sezonas darbu meklētāju tiešsaistes tikšanās pasākumus Zoom platformā. 12., 18. un 24. maijā plkst. 13.00. darba devēji tiešsaistē varēs satiksies ar darba meklētājiem, kuri meklē  darba iespējas lauksaimniecībā un mežsaimniecībā, kā arī tūrisma un viesmīlības jomā.

Tiešsaistes tikšanās laikā ​darba devēji prezentē savus uzņēmumus, informē darba meklētājus par aktuālajām vakancēm,  darba apstākļiem, nosacījumiem un specifiku. Tiešsaistes tikšanās  ilgums ir aptuveni pusotru stundu. Tikšanās dalībnieki var uzdot savus jautājumus uzņēmumu pārstāvjiem.

Darba devējiem tā ir lieliska iespēja uzrunāt potenciālos darba ņēmējus un informēt par veicamajiem uzdevumiem un prasībām. Aicinām darba devējus pieteikties dalībai šajos tiešsaistes tikšanās pasākumos, aizpildot pieteikuma anketu šeit. Pēc darba devēju pieteikuma saņemšanas NVA sazināsies ar anketā norādīto kontaktpersonu!

12.maijā darba meklētājiem būs iespējams tikties ar šādiem darba devējiem:

  • SIA “Arosa-R”
  • AS “Agrolats Holding”
  • SIA “Antila”, restorāns “Neptūns”
  • SIA “Lauberes ogas”
  • SIA “DO ELARTI”

NVA reģistrētais bezdarbnieks, strādājot sezonas darbu, var saglabāt bezdarbnieka statusu, ja līdz divām reizēm 12 mēnešu periodā ir nodarbināts uz noteiktu laiku, kas kopā nepārsniedz 60 dienas, ja par to ir paziņots NVA.

Datums 12. maijs, 2022
Laiks13.00
Atrašanās vietaTiešsaiste

Tiešsaistes tikšanās par Sezonas darbiem

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) 12.maijā plkst. 13:00 aicina uz Tiešsaistes tikšanos ar lauksaimniecības, mežsaimniecības,…

Uzziņai: 2021.gadā  sezonas darbu akcijā piedalījās 222 darba devēji, piedāvājot 2812 sezonas vakances dažādās darbības jomās - lauksaimniecībā, ieguves rūpniecībā un karjeru izstrādē, būvniecībā, izmitināšanā un ēdināšanā, kā arī citās jomās. Pieprasītākās profesijas bija kūdras ieguves palīgstrādnieks, sezonas lauksaimniecības strādnieks, ceļu būves palīgstrādnieks, mežstrādnieks, iesaiņotājs, laukstrādnieks, traktortehnikas vadītājs.

Sociālajā vietnē Facebook “ ir pieejams konts “CV un vakanču portāls”, kurā publicēta informācija par aktuālajām vakancēm, NVA CV un vakanču portālu un tā iespējām.