Datums 12. maijs, 2022
Laiks13.00
Vieta Tiešsaiste
NVA logo, tekstuāls saturs, logo: ,,Arosa-R" SIA,  “Agrolats Holding” A/S, “DO ELARTI” SIA, "Antila" SIA, “Lauberes ogas” SIA

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) 12.maijā plkst. 13:00 aicina uz Tiešsaistes tikšanos ar lauksaimniecības, mežsaimniecības, tūrisma un viesmīlības nozares pārstāvjiem.

Tiešsaistes tikšanās laikā ​darba devēji informēs darba meklētājus par Sezonas darbu aktuālām vakancēm un iepazīstinās ar saviem uzņēmumiem, darba apstākļiem, specifiku un nosacījumiem.

Dalībniekiem būs iespējams uzdot sev interesējošos jautājumus.

Šajā tikšanās reizē piedalīsies uzņēmumi:

“Lauberes ogas” SIA

Uzņēmums nodarbojas ar krūmmelleņu audzēšanu. Tās tiek audzētas 14ha platībā, tāpēc, lai mūsu galdam būtu ļoti garšīgas ogas ir jāiegulda ļoti liels roku darbs un līdz ar to arī vajadzīgas daudzas darba rokas.

Mēs savā draudzīgajā kolektīvā ar klusu, mierīgu putnu dziesmām pieskandinātu apkārtni , aicinām savā pulciņā strādīgus kolēģus, kam nav svešs fiziskais rūdījums. Tālāk dzīvojošajiem nodrošinām nakts mītnes.

"Antila" SIA, restorāns Neptūns

Esam “zaļi” domājošs restorāns Jūrmalā ar vairāk kā 50 gadu pieredzi un ikdienas darbus mēs balstam uz ilgtspējīgas saimniekošanas principiem.

Atrodamies skaistā vietā Baltijas jūras līča kāpu zonā un Ķemeru Nacionālā parka teritorijā.

Mūsu principi darbā – saimniekot dabai draudzīgi, gatavot no sirds, maksimāli izmantot vietējos un sezonālos produktus. Pievienojies mūsu komandai ja piekrīti mūsu principiem!

"Arosa-R" SIA

Uzņēmums SIA "Arosa-R" ir  vislielākais krūmmelleņu audzētājs Latvijā. Ražas laikā ir nepieciešami vismaz 150 sezonas ogu lasītāji. Ir iespēja dzīvot uz vietas, jo tas dod iespējas visu labo laiku izmantot ogu vākšanai. 

Uzņēmums atrodas 10 km attālumā no Jelgavas centra.

SEZONAS LAUKSAIMNIECĪBAS STRĀDNIEKS

“Agrolats Holding” A/S

AGROLATS GRUPA ir dinamiski augoša uzņēmumu apvienība, kas jau vairāk nekā 25 gadus darbojas tautsaimniecībai būtiskās pamatnozarēs – lauksaimniecībā un pārtikas ražošanā, kā arī mazumtirdzniecībā un dažāda veida pakalpojumu sniegšanā. AGROLATS GRUPA šodien apvieno uzņēmumus ar vienādu izpratni, vērtībām un pieeju biznesa attīstībai, kā arī mērķi veidot ilgtspējīgu, savstarpēji atbalstošu uzņēmējdarbības vidi Latvijā un sniegt savu ieguldījumu kopējā tautsaimniecības attīstībā.

“DO ELARTI” SIA

Uzņēmuma pamatnodarbošanās ir dārzeņu audzēšana, taču darbojamies arī mežkopības nozarē – mežu stādīšana, agrotehniskā kopšana un jaunaudžu kopšana. Darbojamies jau 7 gadus mežkopības nozarē.

Meža stādīšana ir visbiežāk izmantotā atjaunošanas metode – to iespējams piemērot daudziem meža augšanas apstākļu tipiem. Pareizi un kvalitatīvi veikta stādīšana ir droša meža atjaunošanas metode, kas koku stādiem garantē optimālus augšanas apstākļus. Darbus veicam gan pavasarī, gan vasaras sākumā, gan arī rudenī. Stādīšanai izmantojam atbilstošu meža stādīšanas inventāru – lāpstas, speciāli stādīšanas stobri, stādu somas.

Dalību tiešsaistes tikšanās piesakiet jau tagad, aizpildot anketu. 11.maijā uz Jūsu anketā norādīto e-pastu tiks nosūtīta tikšanās saite ZOOM vietnē.

Jautājumu gadījumā par tiešsaisti lūdzu sazināties ar NVA darbinieku - Inita Vīksna, mob. +371 25685847, Inita.Viksna@nva.gov.lv