Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Ingmārs Ritvars: Pats interesējos pie darba devēja par darba iespējām

 

 

Bauskas 2. vidusskolas skolnieks Ingmārs Ritvars vēlējās vasarā strādāt, lai lietderīgi pavadītu laiku un nopelnītu. Tā kā pašu interesē riteņbraukšana un viņš darbojies velo pulciņā, painteresējies par iespējām strādāt veikalā “Velosēta”, ieguvis pārdevēja darbu – tirgojis velosipēdus un to rezerves daļas, un konsultējis klientus. Puisis uzskata, ka ieguvis ne vien pieredzi, bet arī pārliecību par savām spējām. Paticis, ka var uzņemties atbildību un izjutis gandarījumu par padarīto. Labprāt strādātu šajā uzņēmumā arī turpmāk, jo bijis interesanti.


SIA “Velosēta” valdes loceklis Ģirts Donerblics teic, ka iesaistīšanās NVA vasaras nodarbinātības pasākumā ir iespēja sezonas darbā nodarbināt atbildīgu un ieinteresētu darbinieku – skolēnu. Viņaprāt būt labi, ja vienu skolēnu projekta ietvaros varētu nodarbināt 2-3 mēnešus. Uzņēmumam noteicošais bija skolēna ieinteresētība uzņēmuma darbības jomā un vēlme strādāt atbildīgi. Ingmārs Ritvars bijis apzinīgs, precīzs, ar augstu atbildības sajūtu, ieinteresēts veicamajos darba pienākumos. Tā kā viņš jau ir apmācīts ar viņu labprāt sadarbotos arī nākamgad. Vecākus un skolas uzņēmuma pārstāvis aicina ieaudzināt skolēnos darba tikumu un godprātīgu attieksmi.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv