Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Līva no Ventspils: Man padodas matemātika, tāpēc labi padodas arī darbs ar naudu

 

Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas skolniece Līva piedalījās skolēnu vasaras pasākumā, pildot kioska pārdevējas darba pienākumus Ventspils novada sieviešu biedrībā “Spārni”. Skolniece ieguva savu pirmo darba pieredzi un ir apmierināta ar darba vietu: “Te strādā ļoti atbalstoši, saprotoši darbinieki. Man šī ir pirmā darba vieta, un darba devējs to saprot, tādēļ cenšas man dot vērtīgus padomus, palīdz iegūt labāku darba pieredzi.”
Marta no Rēzeknes: Visu iemācījos darba gaitā

 

Marta mācās Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijā un jau otro gadu vasaras brīvlaikā strādā “Rēzeknes Gaļas Kombināta” veikalā kā pārdevēja palīdze. Strādājot pirmo gadu, šis darbs meitenei ļoti iepatikās, tādēļ arī šogad viņa pieteikusies darbam tieši šajā uzņēmumā.
Elīna no Lubānas novada: Lasu grāmatas un apmeklēju bibliotēku arī ikdienā

 

Elīna mācās Lubānas vidusskolā un skolēnu vasaras pasākuma ietvaros strādāja Lubānas pilsētas bibliotēkā par reģistratoru/ bibliotekāri. Līdz šim meitenei darba pieredze nav bijusi, taču viņa jau iepriekš vēlējusies piedalīties Nodarbinātības valsts aģentūras skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumā. Kā savus hobijus meitene min grāmatu lasīšanu, zīmēšanu un gleznošanu.
Gunta no Liepājas: Esmu atbildīga par savu darbu, jo par to saņemu atalgojumu

 

Gunta mācās Liepājas valsts tehnikumā un 2017. gada skolēnu vasaras pasākuma ietvaros kā palīgstrādnieks strādāja zemnieku saimniecībā “Vērbeļnieki”.
Lelde no Jūrmalas: Vēlējos nopelnīt naudiņu

 

Lelde šogad ir absolvējusi Upesgrīvas internātskolu un tālāko izglītību turpinās Laidzes PICK, taču savu pirmo pilngadības vasaras sezonu izvēlējās pavadīt kā viesmīle SIA “Jūrmalas promenāde”. Jaunieti uzrunāja SIA “Jūrmalas promenāde” darba piedāvājums, jo darba devējs nepieprasīja svešvalodas zināšanas un darbs sniedz ieskatu nozarē, kuru Lelde turpmāk plāno apgūt, – viņa vēlas kļūt par pavāru.
Alvis no Jelgavas: Vislabāk būt pašam – neizlikties labākam

 

Kalnciema vidusskolas audzēknis Alvis skolēnu vasaras pasākumā piedalījās, strādājot par kasieri uzņēmumā SIA “Bambino atrakcijas”. Puisis 2017. gada pavasarī uzzināja par Nodarbinātības valsts aģentūras pasākumu - pats piezvanīja darba devējam un vienojās par interviju, kurā apliecināja, ka ir nopietns darbinieks. Jaunietis uzskata, ka par panākumu vien ir uzskatāma pirmā darba iegūšana - pirmā darba pieredze ieviesa dzīvē citādāku dienas ritmu un vēl neizjustu apziņas sajūtu.
Regīna no Jēkabpils: Paldies par iespēju!

 

Regīna, mammas mudināta, ļoti vēlējusies piedalīties skolēnu vasaras pasākumā, jo tas ir labs veids kā skolēns var nopelnīt naudu vasarā un iegūt pirmo darba pieredzi. Skolniece dzirdēja labas atsauksmes par Jēkabpils pilsētas pašvaldību, tādēļ izvēlējās par savu darba vietu tieši to.
Lolita no Daugavpils: Vēlējos strādāt vasarā, lai izjustu uz savas ādas, kā to dara pieaugušie

 

Lolita kā grāmatveža palīgs tika nodarbināta SIA “Advance LV” uzņēmumā. Lai arī meitenes galvenais hobijs ir fotografēšana, nākotnē viņa vēlas kļūt par kosmetologu un strādāt skaistumkopšanas nozarē.
Grāmatveža palīga darba pienākumos ietilpa informācijas iegūšana un apstrāde, darba apjoma, izmaksu un materiālu detalizēta novērtējuma sagatavošana.
Santa no Bauskas: Ieguvu pārliecību par sevi un savām spējām

 

Santa no Bauskas valsts ģimnāzijas skolēnu vasaras pasākuma piedalās jau 2. gadu. 2016. gada vasarā viņa vienu mēnesi strādāja uzņēmumā par sētnieku, bet šogad ieņēma gadījuma darba strādnieka amatu Bauskas novada Bērnu un jauniešu centrā.
Faustina no Krāslavas: Uzzināju tik daudz ko jaunu

 

Krāslavas pamatskolas skolniece Faustina piedalās skolēnu vasaras pasākumā jau otro gadu – abus gadus viņa strādāja par pārdevēju SIA “RETE” makšķerēšanas preču veikalā. Meitene izteica vēlmi arī turpmāk strādāt šajā uzņēmumā, jo viņai darbs ir iepaticies - skolniece atzīst, ka klientu apkalpošana viņai ļoti patīk.Pārdevējas darba pienākumos ietilpa klientu apkalpošana un preču izvietošana. Pateicoties darba devējam, Fausti...

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv