APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Labklājības un izglītības ministri atklās skolēnu pieteikšanos vasaras darbiem

 
Pirmdien, 2.maijā, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) uzsāks skolēnu elektronisko pieteikumu reģistrāciju dalībai skolēnu nodarbinātības pasākumā vasaras brīvlaikā.

Pasākumu plkst.15.40 NVA Rīgas reģionālajā filiālē, Jēzusbaznīcas ielā 11, atklās labklājības ministrs Jānis Reirs un izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis. Savukārt plkst.16.00 tiks dots starts skolēnu reģistrācijai internetā visā Latvijā.

Tādējādi skolēni vecumā no 15 līdz 20 gadiem, kuri mācās vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs, ar valsts atbalstu vasaras brīvlaikā varēs strādāt līdz diviem mēnešiem. Pasākuma mērķis ir ar darba vides iepazīšanu motivēt jauniešus izdarīt pārdomātāku nākotnes karjeras izvēli. Valsts dotēs skolēna darba algu 50% apmērā no valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas.

Reģistrēties skolēni varēs patstāvīgi NVA mājaslapā, tās labajā pusē uzmeklējot baneri ar uzrakstu „Pieteikšanās skolēnu vasaras darbam”. Skolēnam jāreģistrējas tajā NVA filiālē, kuras apkalpošanas teritorijā viņš vēlas strādāt. Lai aizpildītu pieteikumu, skolēnam būs nepieciešams derīgs personu apliecinošs dokuments – pase vai ID karte. Ja skolēnam nav piekļuve internetam, viņš var doties uz tuvāko NVA filiāli, un filiāles darbinieki viņam palīdzēs aizpildīt pieteikumu elektroniski.

Šogad skolēnu reģistrācija notiks līdz augustam. Visi skolēni, kuri vēlēsies piereģistrēties dalībai pasākumā, to varēs izdarīt. Taču valsts līdzfinansēto darbavietu skaits ir ierobežots, un iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka reģistrēto skolēnu daudzums pārsniedz piedāvāto darbavietu skaitu, līdz ar to skolēna reģistrācija vēl negarantē iesaisti pasākumā.

Šobrīd skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumam jau ir apstiprinātas 3 248 darbavietas, ko piedāvā 294 darba devēji. 2016.gadā skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumā NVA plāno iesaistīt 4,1 tūkstoti skolēnu, pasākuma īstenošanai plānotais finansējums ir 850 tūkstoši eiro.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūgums sazināties ar atbildīgo darbinieku Jūsu filiālē. Visu filiāļu kontaktinformācija pieejama NVA tīmekļa vietnē .

Mediju iespējas ir paredzētas.

Informāciju sagatavoja:
Viktorija Buraka, labklājības ministra preses sekretāre, 67021594,
Aplūkot e-pastu
www.lm.gov.lv

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv