APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Eiropas Sociālā fonda projekts "Bijušo ieslodzīto integrācija sabiedrībā un darba tirgū"

 

 

 

 

Ieslodzījuma vietu pārvalde, sadarbībā ar Valsts probācijas dienestu un Nodarbinātības valsts aģentūru, 2016.gada 9.decembrī ir parakstījusi vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) un uzsāk projekta Nr. 9.1.2.0/16/I/001 "Bijušo ieslodzīto integrācija sabiedrībā un darba tirgū" īstenošanu.

Projekta mērķis ir sniegt atbalstu ieslodzītajiem un bijušajiem ieslodzītajiem, piedāvājot specifiskus atbalsta pasākumus, kā arī izstrādājot un īstenojot jaunas atbalsta metodes mērķa grupai, tai skaitā, attīstīt brīvprātīgo darbu un aktīvu ģimenes locekļu iesaistīšanu, sekmējot mērķa grupas integrāciju sabiedrībā un veicinot bijušo ieslodzīto iesaistīšanos darba tirgū.


Projektā plānotās darbības: Integrēti profesionālās piemērotības noteikšanas un prasmju pilnveidošanas pasākumi ieslodzītajiem, pasākumi ieslodzīto un bijušo ieslodzīto karjeras plānošanai, jaunu atbalsta metožu īstenošana bijušajiem ieslodzītajiem, specifiski atbalsta pasākumi bijušo ieslodzīto nodarbināšanai, jaunu atbalsta metožu īstenošana bijušajiem ieslodzītajiem, brīvprātīgo darbs ar ieslodzītajiem ieslodzījuma vietās un bijušajiem ieslodzītajiem sabiedrībā, atbalsta pasākumi bijušo ieslodzīto ģimenēm, pasākumi bijušo ieslodzīto pozitīvu sociālo saišu uzturēšanai, projekta informatīvie un publicitātes pasākumi par projekta īstenošanu un projekta vadība un projekta īstenošanas nodrošināšana.


Projekta plānotie rezultāti: 3500 ieslodzītie 7 ieslodzījuma vietās saņēmuši karjeras konsultācijas un pēc atbrīvošanās uzsākuši darba meklējumus, organizēti resocializācijas un atbalsta pasākumi ieslodzītajiem un bijušajiem ieslodzītajiem, kā arī dažādi atbalsta pasākumi bijušo ieslodzīto ģimenēm, izveidota sistēma brīvprātīgo darba ar ieslodzītajiem ieslodzījuma vietās un bijušajiem ieslodzītajiem sabiedrībā organizēšanai un apmācīti brīvprātīgie un līdzgaitnieki u.c. Projektā paredzētās darbības un apakšdarbības atbilst Ieslodzīto resocializācijas pamatnostādņu un Ieslodzīto resocializācijas pamatnostādņu 2015.–2020. gadam īstenošanas plāna aktivitātēm.


Projekta plānotais īstenošanas ilgums: 2022.gada 31.decembris

 

Projektam plānotais finansējums ir 4 764 535 EUR, tai skaitā 4 049 855 EUR Eiropas Sociālā fonda finansējums un 714 680 EUR valsts budžeta finansējums.

 

Nodarbinātības valsts aģentūra piedalās projektā atbilstoši 10.08.2016. Nodarbinātības valsts aģentūras un Ieslodzījuma vietu pārvaldes sadarbības līgumam Nr. 1.1-10.3/102 “Par Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda 2014.-2020.gadam darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 9.1.2. specifiskā atbalsta mērķa „Palielināt bijušo ieslodzīto integrāciju sabiedrībā un darba tirgū” projekta īstenošanu”. Projekta ietvaros Nodarbinātības valsts aģentūra īsteno darbību “individuālās un grupu karjeras konsultācijas ieslodzītajiem pirms ieslodzīto iesaistīšanas profesionālās izglītības programmā un pirms ieslodzīto atbrīvošanas” 7 ieslodzījuma vietās:

  • Rīgas centrālcietumā, Iļģuciema cietumā (Rīgā);
  • Liepājas cietumā;
  • Valmieras cietumā;
  • Daugavgrīvas cietumā (Daugavpilī);
  • Jēkabpils cietumā;
  • Jelgavas cietumā.

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv