APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

30.septembrī Ventspils skolās notiks NVA Karjeras dienas

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) arī šoruden visos Latvijas reģionos rīko karjeras dienas skolās, lai veidotu sekmīgu NVA partnerību ar jauniešiem jau esot skolas solā un palīdzētu viņiem savlaicīgi iepazīt situāciju darba tirgū un plānot profesionālo nākotni.

 

30.septembrī NVA Jauniešu garantijas pasākumu karjeras konsultante Rolanta Pilāne, Sabiedrisko attiecību nodaļas speciālists Ints Teterovskis, kā arī Banku augstskolas rektors Andris Sarnovičs viesosies Ventspilī. Pulksten 10:40 Karjeras dienas pasākums sāksies Ventspils valsts ģimnāzijā, pulksten 11:55 – Ventspils 6.vidusskolā, bet pulksten 13:00 – Ventspils 4.vidusskolā.

 

Pasākuma laikā NVA karjeras konsultants informēs skolēnus par prasmēm, iemaņām un zināšanām, kādas šodien ir nepieciešamas, lai veiksmīgi atrastu darbu un strādātu savā izvēlētajā profesijā. Skolēniem būs iespēja uzzināt par situāciju darba tirgū un pieprasītākajām profesijām. Vienlaikus skolēni saņems informāciju par NVA piedāvātajiem pakalpojumiem tieši jauniešiem, piemēram, par Jauniešu garantijas atbalsta pasākumiem un Skolēnu vasaras darbu. Savukārt Banku augstskolas rektors, asociētais profesors Andris Sarnovičs skolēniem lasīs lekciju “Finanšu instrumenti mūsu rokās: ieguvumi, riski, atbildība.”

 

Informatīvā kampaņa “NVA Karjeras dienas Latvijas skolās” iedibināta pērn kā ikgadēja tradīcija.

 

Karjeras dienu mērķis - iepazīstināt jauniešus ar NVA kā turpmāko partneri karjeras plānošanā un atbalsta saņemšanā, ja nepieciešama palīdzība papildināt teorētiskās un praktiskās arodprasmes atbilstoši pieprasījumam darba tirgū.

 

Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr.:

Aplūkot e-pastu

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv