APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Rīgā meklēs risinājumus bezdarba mazināšanai Eiropā

 

Rīgā 11. un 12.jūnijā notiks Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla valdes sanāksme, kurā apspriedīs aktuālos bezdarba mazināšanas jautājumus un kas tiek rīkota Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē laikā.

 

Sanāksmē Eiropas Komisijas pārstāvji kopā ar Eiropas valstu nodarbinātības dienestu vadītājiem runās par situāciju Eiropas Savienībā darba tirgū, Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla uzdevumiem, prioritātēm un paveikto. Vienlaikus klātesošie diskutēs par nodarbinātības dienestu pakalpojumu efektivitātes veicināšanu, savstarpējo sadarbību un pieredzes apmaiņu, kas nepieciešama, lai veicinātu strukturālās reformas nodarbinātības veicināšanā un nodrošinātu nodarbinātības dienestu efektīvu ieguldījumu šajā procesā.

 

Tāpat paredzēts iepazīties ar iekļaujošas nodarbinātības labās prakses piemēriem, tostarp – ilgstošo bezdarbnieku iekļaušanu darba tirgū, piemēram, Lielbritānijā izveidoto Darba programmu ilgstošo bezdarbnieku iesaistīšanai darba tirgū, kā arī Dānijā esošo sadarbību ar pašvaldībām.

 

Vienlaikus pārrunās sadarbību ar sociālajiem partneriem, e-pakalpojumu attīstību un pieejamību, kā arī citus Eiropas valstīm aktuālos nodarbinātības veicināšanas jautājumus.

 

12.jūnijā pulksten 11.00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiks preses konference, kurā uz Latvijas un ārvalstu žurnālistu jautājumiem par situāciju darba tirgū un aktuāliem bezdarba mazināšanas jautājumiem atbildēs Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla valdes priekšsēdētājs Franks Veize (Frank-J. Weise) un Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Inese Kalvāne.

 

Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkls izveidots 2014.gadā ar Eiropas Parlamenta un Padomes lēmumu par ciešāku sadarbību starp Eiropas valstu nodarbinātības dienestiem, lai Eiropas Nodarbinātības stratēģijas ietvaros veicinātu nodarbinātības dienestu sniegto pakalpojumu efektivitāti. Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīklā darbojas Eiropas Savienības dalībvalstu un Eiropas Komisijas pārstāvji.

 

Sanāksmi organizē Nodarbinātības valsts aģentūra ar Eiropas Komisijas līdzfinansējumu (EaSi-PROGRESS Program 2015). Tā notiks Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

 

Mediju kontaktiem:
Marika Kupče
Labklājības ministrijas
Komunikācijas nodaļas vadītāja
Tel.67021581, 29538825
www.lm.gov.lv
Twitter: @Lab_min
Flickr.com: Labklajibas_ministrija
Youtube.com: labklajibasministrija

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv