APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA aicina darba devējus veidot valsts līdzfinansētās darba vietas!

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus piedalīties aktīvajā nodarbinātības pasākumā „Pasākums noteiktām personu grupām” un nodarbināt mērķa grupu bezdarbniekus valsts līdzfinansētajās darba vietās. NVA „Pasākumā noteiktām personu grupām” var iesaistīties komersanti (izņemot ārstniecības iestādes, kā arī izglītības iestādes, kuru pamatuzdevums ir izglītības programmu īstenošana), pašnodarbinātās personas, biedrības vai nodibinājumi (izņemot politiskās partijas).


Izveidojot subsidēto darba vietu un pieņemot darbā NVA reģistrēto bezdarbnieku, darba devējs no NVA saņems finansiālu atbalstu - 50% no darba algas, ko noteiks darba devējs. Jāņem vērā, ka ikmēneša dotācija bezdarbnieka darba algai, kuru finansē NVA, nevar pārsniegt valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas apmēru, t.i. 360 euro.


Pasākums noteiktām personu grupām” iesaista tos NVA reģistrētos bezdarbniekus, kuriem vismaz 6 mēnešus nav bijis regulāri apmaksāts darbs; kuriem nav vispārējā vidējā izglītība vai profesionālā kvalifikācija; kuri ir vecāki par 50 gadiem; kuri vieni paši rūpējas par vienu vai vairākiem apgādājamajiem; kuri bijuši bez darba ilgāk nekā 24 mēnešus, kā arī mazākumtautību bezdarbniekus, kuriem jānostiprina valsts valodas zināšanas, profesionālās iemaņas vai pieredze, lai palielinātu savas iespējas iegūt pastāvīgu darbu.


Kā darba devējam pieteikties valsts līdzfinansēto darba vietu izveidei?


1. solis:
Jāizdrukā pieteikuma forma NVA mājaslapā www.nva.gov.lv .
2. solis:
Jāaizpilda pieteikuma forma un jāpievieno prasītā informācija.
3. solis:
Aizpildītais pieteikums jāiesniedz klātienē vai jānosūta pa pastu filiālei, kuras administratīvajā teritorijā plānots veidot darba vietu.


Detalizētāka informācija par pasākumu pieejama NVA filiālēs un NVA mājaslapas sadaļā "Darba devējiem” - „Pasākums noteiktām personu grupām (valsts līdzfinansētā nodarbinātība)”.

 

IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ!

 


Sagatavoja:
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr. 67021808; 67021744

Aplūkot e-pastu

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv